24.1.20

Tagasi sadulas!


Ma arvan, et ma olen viimase 5 aasta jooksul päris mitu korda seda "tagasi sadulas" osa lubanud. Seekord jälle. Mul oli vaja mingit tegevust väljaspool kodu. Või noh, tegelikult mitte väljaspool aga kuna ma enda Teeliaga hetkel ratsutada ei saa (vaja sadulasse panna enne) siis tahtsingi päriselt ratsutada ja kuna kodus seda teha ei saa, siis Valgeranda ma läksingi. Hämmastaval kombel ei olegi nii roostes kui arvasin ning vaid peale 5 trenni, lähen pühapäeval madalat parkuuri võistlema (60 ja 70 cm) Müstika - pm samasuguse eestlasega nagu Teelia. Isegi nimi kõlab sarnaselt - Tesko. Muahhaa.

Olen siiani trennidega enda kohast üsna rahul. Eile olin endast rohkem väljas ning see mõjus kohe ka trennis. Keskenduda oli raske ning iga pisem viga ajas mu nii keema, et katkestasin korduvalt mõne harjutuse keskel oma tegevuse ja kirusin veidi. Aga lõpp hea kõik hea ja sain hakkama. Kõik ei saagi alati hästi minna, selleks tulebki oma vigadest õppida.

Tänu ratsutamisele suudan ma hetkel, arvestades seda mis mu elus toimub, rahulikult kahe jalaga maa peale jääda. See on ikka nii drastiliselt mind aidanud, lausa toetanud, et suudaksin kainena igapäevaelus tegutseda. Loodetavasti läheb ka edaspidi hästi ning annan endast maksimaalse, et treeningud jätkuksid kenasti :)


Piltidel on Flying Spirit, kes mul kodus nüüd pensioni naudib :) Piltide autor: Enely Naaber

No comments: