9.3.19

Kingitused beebile :)

Mul on üks imeline sõbrants, kes teeb alati lihtsalt viimase peal kümnesse kingitusi ning ma pidin seekord sellest eraldi blogima, sest no nii minulikud asjad :) Ta uuris mis ma beebile katsikuks soovin ja ainsana nimekirjas oli veel Sophie närimislelu. Olen üsna range toodavate asjade suhtes, seega üsna keeruline võib olla. Ma olen julge ka asju tagasi saatma, sest ma tõesti ei taha tarbetut ja mitte meeldivat kraami siia koju. Ütleme nii, et mänguasjade norm on lapsel täis (nagu ka riiete, tekkide, mis tahes muude asjade, haha)


Esimene asi mis mind reaalselt kilkama ajas olid Harry Pottery ilasallid. No niiiiii lahedad! Mul on mõni komplekt riideid HP teemalised + enda haiglariietuseski üks Gryffindori öösärk. Ja ilmselgelt kulub neid ilateemalisi asju alati ära :)


Kingikotis olid ka soovitud Sophie närimislelu + lisaks ka üks spetsiaalne pallike ja muidugi puust kroku. Puust mänguasjad on meie majas 100% IN!

Kui armas on ette mõelda ja kinkida jõuludeks esimesed sokid :) Minu arust nii armas teades kui väga väga ma jõule armastan!


Sophie tootjatelt ka ilusad marlilapid, taaskord väga väga praktiline. Üks neist tuleb ka haiglakotis haiglasse kaasa.


Ja mis veel eriti pisarakese silmanurka tõi on see super kena poja nimega album :) Võrratu idee! Mul on nii hea meel kui keegi sel moel üllatusi oskab teha. Aitäh sulle Enely!


No comments: