31.1.19

Ostud beebile


Ütlen ausalt, see beebimajandus on tekitanud tunde nagu oleks mul uus hobi! Kuna ratsutada ei oleks mõistlik, siis eks ta mingis mõttes natukene nagu on ka, sest on keegi kellele uusi asju koju osta ja maailm on suur ning lai :) Kuigi mul ei olnud plaanis enne veebruari lõppu uut kirbukatiiru teha, siis kuidagimoodi hüppasin korraks ühte ja nii käisin suuremad Pärnu poed läbi. Uusi hilpe ei osta enam nii pea, sest issand kuidas mulle meeldib kirbukates sobrada! Koju tõin ca 15 euro eest asju (sh minu 5 eurone haiglakott - jess!) Pooled on organic märgistusega ja osad olid ka pm uued, kõige odavam asja hind 0.50 senti.

Nt see rohelisetriibuline tudukas on reaalselt niiiiii pehme ja mõnus!


Kui ma Snoopy tudukat nägin, ei vaadanud ma isegi kas seal auke või plekke on, sest ma tahtsin seda enivei :P Lisaks Muumidele olen ma väiksemat viisi Snoopy fänn ka. Ja tudukas on tõesti armas.


Ostsin seekord ainult 62+ suuruses riideid, sest väiksemad asjad on kõik olemas. Nüüd varun juba ka 74+ suuruses asju, no tõesti selliseid mis 100% meeldivad ja mida tean, et mujalt ei saa. Nt see Lindexi pusake on nii minu maitsele! Maksis 2 eurot äkki? 


Poistele ju pm lähevadki särgid ja püksid, seega tavaliste dressikate asemel vaatan ma hästi palju ka lahedaid traksikaid mida on mul juba igasuguseid. No maruvahvad on! Nt teksatraksid ei meeldi väga aga sellised pehmest kangast väga. Lisaks on mul Alist tellitud kootud villased/meriinovillased oldschool välimusega riided, nii et on mida oodata :) 


Üldiselt ma värvilisi asju väga ei osta. Ei ole sobivaid meeldinud (mõtlen siis selliseid nagu alloleval pildil, et erinevad toonid ja mustrid) Aga need punased dressid kus on traktorid ja kamassid, no must have maalapse jalga :) Kuigi igasugused autopiltidega püksid ei paku üldse pinget. Üldse ei meeldi mulle ka lihtsalt sinised või rohelised püksid aga sellel keskmisel paaril olid kuusekesed peal, hehehe. 


Ilusa valge hõlmikpusa (organic) sain Humanast, no super pehme ja mõnus on! Triibulised stiilsed linased püksid on Lindexi kaup aga no elusees ei saa ma neid 1 euroga :P Ja näevad nagu uued välja!


See kassipildiga komplekt on tellitud Alist. Natukene õhem kangas kui arvasin ent muus osas (õmblused, pilt, nööbid) kõik super. Ja pükstel on lahe lisand, et saab sääre osa lühemaks + kinni nööpida. 


Üldiselt ei meeldi mulle ka need triiksärkide stiilis bodyd aga see jäi miskipärast silma ja kuna ta maksis 0.50 senti, siis why not. Üks viisakam riietus kulub ka kindlasti ära :) Pandadega tudukas on meganunnu! 


Ja kolm lemmikleidu ka! Vasakpoolne tammetõrudega on taaskord organic ja imearmas soe pusalaadne. Keskel on maruvahva mustriga Lindexi body ning paremal jälle organic pluus. Nii armsad mustrid!


Pettson käis mul nagu takjas järgi kuigi oleks pidanud lõunaund magama :P Alist saabusid veel öökullidega kaelarätt, vantsidega põlleke (all on kilelaadne materjal) ning kirbukast leidsin ühe marununnu vastsündinu mütsi koaaladega, mis tuleb ka haiglasse kaasa. 
No comments: