11.12.18

Pisut jõulupilte


Ükspäev oli hästi ilus valgus, lumi ilmselt ka maad katmas ning tuju megahea. On tegelikult praegugi hea, sest saabusin linnast koju, tuli ahju/pliidi all, toad enam vähem korras ning kinos nähtud Grinchi uus multikas. Eile ööbisin aga esimest korda üksi hotellis! Ainult lumi on puudu :) Meil tuli vennanaisega idee minna kahekesi Tervise Paradiisi ning nautida pisut aega endale. Võtsime mõlemad sama paketi (kaks hoolitsust) ning ööbisime eraldi tubades. Ma võtsin kogemata pisut kallima ruumi (superior) ning nautisin ikka megamugavas voodis oma rahu ja vaikust :) Hästi naljakas oli üksinda toas vedeleda, ajakirju lugeda ning Home Alone'i limonaadi juues vaadata. Ei mingeid kasse, koera ega Peremeest :D Tõeliseks puhkuseks jäi aga tegelikult ühest päevast ja ööst puudu aga mõnus oli sellegipoolest ja kindlasti ei jäänud see viimaseks korraks :)

PS! Nagu esimel pildil näha, kasvatas üks mu pisikene silmarõõm oma elu esimesed imeilusad õied! Nüüdseks on need kenasti pikemaks sirgunud ja täiesti tibukollased.


Mul ei ole hetkel eriti mõtekas asju väga "oma kohtadele" paigutada, sest neid kohti pole veel. Kõik asjad on lihtsalt seal kuhu hetkel mahuvad ning ega õige peagi kui remondiks minemas, jälle ümber saavad paigutatud. Kaktused elavad talvel eesruumis kus ei ole kõige soojem aga mitte ka jahe ning seal on ka kõige varjulisem. Tundub, et neile meeldib :) Kõrvitsad on täiesti enda kasvatatud!


Mina ei tea kuhu see pisikene beebi ja temaga majandamine mahub tulevikus aga võimatu on leida aega oma tegevusteks. Jõulupildistamised + töötlus on võtnud 98% mu ajast, 1% sisse üritan paigutada loomad ning viimane 1% on põhimõtteliselt elementaarseteks asjadeks nagu söömine, tubade koristamine ja magamine. Kõik.

Pettsoniga käime kutsikatekoolis, hobused ei ole juba nädal aega tallist välja saanud ja nuuma neid siloga. Kuuske ei ole ma ikka veel tuppa toonud!!! Mitte ainsatki planeeritud jõulutegevust ei ole ette võtnud, ära teinud. Jõudsime emaga käia kallil sümfooniaorkestri kontsertil ning läbi lugeda 7 jõuluteemalist ajakirja, mis on ligi kuu aega järjekorda oodanud. Magamistoa remont on sealmaal, et sain tolmuimejaga palgid puhtaks tõmmata ja kõik. Kui ma nüüd oma pistiku üles leiaksin, siis tõmbaksin hetkeks selle seinast välja, et siis mõne aja pärast tagasi tulla :)


No comments: