11.9.18

Kaks beebit ühe hooga


Meie Kasemetsa perega liitus uus beebi. Beebi nimega Pettson. Pettson sündis Värskas ühes pisikeses külas ja tema emmeks on bernhardiinisegune preili ning isaks noor bokserihakatis. Pettsonil käisime järgi 8ndal septembril ning nüüdsest on ta meie pere täieõiguslik liige, ühtlasi ka noorim. Nime valisime selletõttu, et kodus on meil üks Findus, kellel võiks olla vahva semu. Kassidega saab ta hetkel kenasti läbi. Findust meeldib rohkem taga ajada, sest tema jookseb ainsana eest. Seevastu Triips kes muidu kõiki/kõike kardab, ei karda koera üldse. Kitu aga eelistab hetkel kõrgustes viibida kuigi ninapidi on koos olnud ja otseselt minema ei jookse. Meile oli oluline ka koera tõug. Et tegu ei oleks suure jahiinstinktiga loomaga, seega perekoeraks sobib üks bokseri/bernardiristand ideaalselt. Pettson on oma iseloomult alles kujunemas ent siiani on ta pigem rahulik, enne mõtleb kui tegutseb ning hetkel ka üsna memmekas :)

Oleme juba kaks korda ka linnas käinud ning autosõidud kõik kenasti kulgenud. Vanaema juures tukkus ta enamuse ajast mu jalgade kõrval ja proovis esimest korda viinerit. Blogis hakkab lisaks muudele loomadele ilmselt ohtralt koerabeebi pilte olema :P


Juba uus koer? Ütlen ausalt, ei olnud plaanis. Käisin ka Pärnus ühte pesakonda vaatamas ja kuigi nad kõik olid imearmsad, nagu beebid ikka, siis ei käinud seda klikki. Vaatasin veel ringi ja tegin ühe kuulutuse aga unustasin peagi. Ükski vastusena saadetud beebi ei olnud SEE. Kuniks saadeti Pettsoni pesakonnast pilte. KÕIK olid nii nööbid, KÕIK oleks koju kaasa toonud. Mul on eluaeg olnud mustad koerad, laikasegused. Ja tema oli laiguline, valge. Nööp. Täielik Pettson!


Aga et beebijuttudega mitte lõpetada, siis aprillis kohtume oma teise beebiga, kes on oodatud ja kasvab hoopis minu kõhus :) Seega meie Kasemetsa perekond suureneb veelgi!

1 comment:

herz said...

Ihsand, kui tore!
Mõlemad beebiuudised on nii rõõmsad. Palju palju õnne!
Koerabeebi on tõesti nii nööp. No kuidas saaks sellistele silmadele üldse vastu panna? On tunda bernhardiini neis silmades. Mul kunagi vanematel oli bernhardiin ja just need silmad! Oeh, vastupandamatud!