19.6.18

Sünnipäevanädal versus puhkus


Eile tegin veel viimased sessioonid Valgeranna tallis ja pingutasin liiga palju üle, sest haavakoht hakkas tuikama ja on siiani veidi hell. Eks ikka pidin päev enne puhkust rabelema. Tüüpiline. Lisaks sellele suutsin nii palju tõmmelda pildistamise ajal, et isegi jalalihased on valusad. Seega esmaspäeval tegin sessioonid ära ning kui kaamera kotti pakkisin tundsin neid telliskive mis turjalt langesid. Kuigi päev otsa on mind saatnud tunne, et ma olen kuskile kohe minemas või juba hiljaks jäänud. Nii pinges, et ei oska lihtsalt olemisele üldse keskenduda ka. Aga lubangi endale nüüd venitamise ja viilimise, mitte midagi õigel ajal teha.

Muidugi lubab terve minu esimese puhkusenädal vihma ja tuult. Rääkimata Jaanipäevast, mille hommikul pean pidu perega ning õhtul sõpradega, et oma jubedat juubelit tähistada. Siis lubab üldse mingit tormi. Kolm kuud on põud olnud eksole. Aga pole hullu. Fototuba on ilus valge ja helge, saan vajadusel sinna ühe ilusa nurgakese meile dekoreerida ja ongi hea, sääskede eest varjus :) Teekski tervest majast vahva pidula!

Ainult et, siis võiks seda vihma tulla kohe nii, et nädal aega ei peaks maad kastma!

Tegelikult on terve mu puhkusenädal üsna täidetud. Täna tahan küll nimekirju koostada ja vedeleda (pilditöötluse saatel) Homme hakkan koristama ning neljapäeval plaanin vanaemaga ühte vahvat kaltsukat külastada + söögid tuleb ära osta. Reedel on mu õige sünnipäev ning siis ma veedan selle nii nagu tuju on - kino, ostlemine ja kohvik. Õhtul tulevad külalised, kes jäävad ka öömajale. Laupäeval tähistan koos perega, õhtul tulevad sõbrad + sünnipäevast saab Jaanipäev koos öömajalistega. Pühapäeval on afterparty ning klassikaline, vedelemine. Järgmisel nädalal on mul paar fotosessiooni ja Hansapäevad. Puhkus lõpeb Hummulis Peremehe vanaema 95ndal sünnipäeval. Ja juulikuu algab mul megavõimsa pildistamismaratoniga. Augustis puhkan uuesti :)

Feeling exited!

No comments: