26.6.18

Puhkus


Jube naljakas kui raske on puhata. Kohe nii puhata, et endal on hea ja mõnus olla. Et aeg kulubki ainult endale ja mitte millelegi muule. Esimene puhkusenädal läks peamiselt töötamisele ja sünnipäevamajandusele, seega head sealt ei tulnud. Näiteks fototööd tiksuvad mul koguaeg nagu minipommid kuklas, sest kliendid ikka kirjutavad, et miks ma juba vastanud ei ole ja millal saab jne. Aga see on normaalne. Ma ei ole kuri ega pahane. Ja vahepeal kui isu on, siis töötlen pilte ka. Kuigi see pilditöötlus ongi nagu kurjast. No ei oska muudmoodi olla. Ma mõtlen viimasel ajal nii tihti, millal ma viimati raamatut lugesin või joonistasin! Issand ma ju joonistasin vanasti koguaeg. Ja kirjutasin oma raamatut. Viimase idee tuli mulle uuesti mõttesse aga lausa kahel erineval variandil. 

Nüüd tänasega, mil sain peale Jaani- ja sünnipäevamöllu linna minna (et kaks fotosessiooni teha, haha) siis leidsin killukese aega selle imeilusa ilmaga viimasesse pildistamiskohta jala läbi linna minna. Kuigi raske kaamerakott seljas väsitas, siis selle linnamelu neelamine oli lihtsalt nii turgutav. Ostsin Apollo kinkekaartide eest endale ühe ehitusteemalise raamatu ja Tilk firma kätekreemi (kirjutan kunagi ehk nendest ka) ning tuju oli laes! Mulle meeldib kui suviti Pärnus elu keeb (ja talvel linn vaikuses puhkab) Ootan juba suure rõõmuga reedel algavat Hansalaata!

Homme saan kirurgiga kokku ning loodan, et saan rohelise tule nt muru trimmerdamisele ja ratsutamisele! Ma ei jaksa enam oodata millal saan jälle rõõmuga raskemaid töid teha. Kuigi nt pikka maad jalutades hakkas haav ikkagi valutama ja seljaga on peale toda jubedat kukkumist ikka keerulisem. Tahan sellegipoolest vaikselt ka trenniga alustada, sest need kaotatud 7 kilo on kenasti kaduma jäänud ja mul oleks ideaalne võimalus lihast nüüd treenida.

Kodune elu on üsna peapeale pööratud kui välja arvata see osa, et meil on nüüd esimest korda majas soe vesi! Esimest korda 100 aasta jooksul :)

1 comment:

Nele said...

Ma täitsa mõistan su rõõmu, soe voolav vesi (ja kanalisatsioon) on õndsuse tipp. Me kolisime oma korterisse kui kööki veel polnud paigas, veevärk oli vaid vannitoas ning soojaveeboileri ühendamiseni läks veel 2 nädalat... Need esimesed sooja veega nõudepesud ja muud pesud olid ikka ulmemõnu :)