15.6.18

Muhelused


Ma jõuan pidevalt selle mõtteni kui väga on mul vedanud ja kui südamest tänulik ma kõikide nende võimaluste üle olen! Siis mingi hetk võtad seda kõike jälle nagu iseenesest mõistetavana, nagu ikka - ma olen inimene ju :D Ma saan järgmine nädal 30, vau! Kunagi ammu ammu (loe: olin alaealine) mõtlesin ma, et 30 on ilus vanus aga sellest edasi on inimesed juba vanad. Kui ma sain 22 tundsin, et sellest aitab, rohkem ma vanust juurde ei tahaks. 25 eluaasta tähistamisel taipasin, et 22 oli igav, vot 25 on vinge aastanumber! Sellest edasi on aga hägune...vanainimese tunne veidi. Ma olen eluaeg armastanud sünnipäeva pidada ja pean neid elu lõpuni, uhke tundega. Ükskõik kas see number mulle meeldib või mitte, sünnipäevad on minu jaoks olulised (loe: kingitusi saada samavõrra, haha)

Praegu istun imeilusa ilmaga toas ja töötlen pilte, mis enne operatsiooni soiku jäid. Olen tõsises ajahädas aga see ei heiduta, sest teisipäevast hakkab mul kahenädalane puhkus. Teate kui imelik on ettevõtjana endale puhkust määrata? Ükskõik millal ja kui pikalt, mitte keegi ei dikteeri, et jõulude või Jaanipäeva ajal seda ei saa. Ilmselgelt ei maksa keegi mulle puhkuse eest ka raha peale minu aga ma olen alati olnud sedameelt, et enne puhkan ilma rahata, peaasi, et ma päriselt ka puhata saan. 

Ja seekord ma ei toppinudki puhkust tööd täis. Koduseid töid ei saa ma nii või naa operatsiooni tõttu teha ja mõned üksikud sessioonid jäid puhkuse lõppu aga neid on tõesti paar, et ma ei tunneks ennast veel töölainele suunduvat. Järgmine puhkus on mul augustikuus ja siis ilmselt proovin puhata nii, et ka septembrisse jääb väike periood (kokku 3 nädalat) Ma tunnen, et vajan seda, sest tänavune aasta on veidi kahtlane olnud...

Kui ma nüüd need pildid ka töödeldud saan (loe: 15 galeriid) oleks puhkus nagu peaaegu kohal :P

No comments: