6.4.18

Pildipostitus: Kevade saabumine


Need on viimased lumised pildid mis said kodus tehtud. Nüüdseks on lumi 99% sulanud (mis siis et kirjutamise hetkeks on lund pm terve päeva tuisanud aga soojuse tõttu see sulab maad puudutades ära) Sulanud lume alt tulid välja mõned eelmise aasta lõpetamata tööd, mis nüüd iga päev mulle näkku karjuvad: tee ära! Heheheehe. Jõuab. No tegelikult oli plaanis need kolmapäeval ära teha aga ilmselgelt otsustas üks kruvi mu nädala ära hakkida. Nüüd kui jalg on paranemas ent liikumine äärmiselt raske (toetan ainult ühele jalale ja teise jala kannale, ent see tekitab krampe) on mul lihtsalt nii villand selle aasta algusest! Kõik on kuidagi valesti edasi liikunud. On ilusaid ja toredaid edusamme ent neid varjutavad tüütud probleemid. Ja mind ajab see närvi, et kõik sõltub koguaeg kellestki/millestki muust (va mu jalg, loll juhus) Nüüd tuleb tegutsema hakata!Katusevahetust sel aastal ei tule. Otsustatud. Kui me just piisavalt suurt summat ei võida, et ehitusmehi palgata ning materjali osta (sest enne katuse vahetust tuleb ka maja paika tõsta) Küll aga peame me kindlasti katuse ära lappima, puhastama ja uued harjaplekid panema.


Selle suve põhirõhk on küttepuudel. Nii ahju-kui pliidipuud saavad ilmselt järgmise nädalaga otsa. Õnneks on kevad otsustanud hakata koju tulema ja hetkel kütame üle päeva. Pliidipuid jagub meil reaalselt vist nädala jagu (kui üle päeva kütta) Ahjukatega veab 2 nädalat välja. Loodetavasti on maikuus suvi. 

Ja sedasi see elu kulgeb hetkel. Minul vigastuste ja haiguste küüsis ning Peremehel 24/7 tööl olles. Aga ilusad kevadised ilmad on meile palju energiat andnud ja tahtejõudu kasvatanud. Tööind on peale talvepuhkust juba kiirgamas :)

No comments: