1.4.18

Oo õudu!

Jätkuks sellele irooniapostitustele, hakkasid mul samade allergiatunnustega valutama kaks vasaku jala varvast nagu möödunud aasta sügisel, kui seenemetsast naastes sain räige allergilise paistetuse/lööbe. Kohe nii valusasti valutasid nüüd, et lonkasin terve päeva ringi ja valud käisid üle pea. Õnneks oli mul veel ravikreemi (kuid see ei aidanud) Valu kadus sama äkki kui tekkis. Müstika.

Kõigele lisaks on mul PIDEVALT mure ühe hambavahe pärast, mis tekitab mulle lambi hetkedel kui toit peaks kahe hamba vahele sattuma, valu. Nagu väga väga ebameeldivat valu! See vahe on seal ka seetõttu, et üks hambaarst selle sinna tekitas. Ja nüüd ma elan sellega. Ja see vahe valutab praegu ikka 5 hambavalu eest :(

-

Täna sattus üks mu hobustest ühe lollaka lamba tõttu sellisesse paanikasse, et ei lasknud mind pärast endale ligi ning hakkas tagatippu hingeldama. My horse had a panic attack!

Meie kaks kurekest saabusid puhkusereisilt tagasi ent täna öösel lubab lumetormi ning nad on niigi vähese toidu peal :( Süda valutab, mis neist küll saab tänase ööga.

Oh õudu!

No comments: