8.4.18

Aiatöödega alustatud


Alustasin sel nädalal aiatöödega. Ilmad on nii paljulubavad, et enam ei kannatanud oodata. Kasvuhoone lammutamise ajal oli siinseal veel lund ent tänaseks on see täielikult kadunud. Maapind ei ole enam mudane vaid kuivab iga päevaga väga kiiresti. Tuuleiilid on asendunud soojade hoogudega. Linnulaul on vaat, et kõrvulukustav! Kasvuhoonelt sain klaasid maha (loe: peksin sisse) ning siis astusin kruvi otsa. Raam on veel püsti. Järgmise nädalaga plaanin likvideerida ja peenrakastid asemele teha. Viinamarjale on nüüd tuge tarvis.


Vahepeal oli paaril korral nii tumesinine taevas, just kui hakkaks äikest lööma. Mõnusalt suvine tunne tuli küll peale kui akna taga kergelt vihma sabistama hakkas ja õues märja asfalti lõhn levis :D


Näpud on 3 kuud seemnete järgi sügelenud ent võtsin seekord enda arust rahulikumana ja lasin talvel vaikselt eest ära astuda. Kuniks Magaziini sattusin ja sealt mingi 50 seemnepakiga väljusin. Hehe. 
Mulda said (ettekülvina): Herned, tomatid, kurgid, arbuusid, melonid, maasikspinat, porru, lillkapsas, kabatšok, füüsal, päevalilled. Kasvuhoonesse tegin katsetuseks istutuse: redisele, spinatile, lehtpeedile, kale'ile, porrule, salatile. Vara veel aga no ma ei viitsinud oodata. Mis sai sellest rahumeelsest ootusest?

Istutasin veel hiina nelki, rukkilille, käokulda.

Ostmata on igatahes teine samapalju seemneid! Kui mitte rohem :D
Lõpetuseks üks ilus mudakonna pilt :D


No comments: