21.3.18

Uus aasta algas küll vägeva hooga :D


Lühidalt kirjutades. Me oleme kuu aega nautinud elu kahe auto omanikena. Ja nii kiiresti see läbi saigi :D Audi kuulutati vanarauaks (kuigi me pole veel 100% alla andnud ja uurime asja) Mis tähendab, et alates märtsikuu lõpust veereme me edasi jälle ühe autoga.

Ühtlasi lõpetas meie vana salvkaev veekogumise ning meid ootab ees uue salvkaevu rajamine. Kontrollid värgid särgid juba tehtud. Tulemuslikum on uue rajamine. Kas keegi mu blogilugejatest omab kogemust salvkaevu/puurkaevuga, teab kaasa rääkida/targutada? Väga oodatud :)
Mis veel?! Hmmm...

Ma ei julge majale hindajat kutsudagi, sest me oleme juba üsna harjunud sellega, et ühe mure asemel leiame 10 veel juurde :D

2 comments:

Kirjatsura said...

Kaevuga ei ole tegelikult targutada midagi. Tuleb kirjutada kaevukaevamisfirmadesse ja küsida, mis maksab - nad teevad hinnapakkumise lähtuvalt sellest, kui sügav oli vana kaev (mitu rõngast). Valid sobivaima hinnapakkumise ja lased ära teha. Mulle tegi nii Savilöövile Valgamaale ja Tartumaale kaevu OÜ Amendero. Valgamaal läks aega 2 päeva, Tartumaal poole päevaga valmis. Vett on mõlemas kaevus rohkem kui küll. Ahjaa..uuri, kas sinu vallas toimib hajaasustuse programm ja kas seal sel aastal raha jagatakse. Nii on lootust kaev odavamalt ka saada.

Kris V said...

Aitäh sulle :) Sama firma poole pöördusime ka meie ning nüüd juba ka kaevu asukoht paigas ning plaan suvel kaev lasta valmis ka teha!

Hajaasustuse programm toimib aga kuna meil veel eelmisest taotlusest alles nö garantiiaeg (mis peaks küll nüüd suve lõpuks läbi saama) Kuid plaanime nii või naa selle töö oma rahakotist 100% maksta :) Õnneks oli väga okei summa.