2.3.18

Tagasi trenni!


Olen totaalses vaimustuses juutuubi aeroobikakavadest! Ma olen mitme aasta jooksul üritanud käia nii joogas, pilateses, bodybalance'is jne aga mulle ei meeldi rühmatrennid üldse. Mulle ei meeldi harjutuste ajal kellegi tagumikke vaadata või mingeid üle-saali-hingamisharjutusi kuulata. Ma olen vist labane ja rumal aga see ajab mind naerma, sest see on piinlik. Samamoodi ei meeldi mulle pärast riietusruumis riideid vahetada kui ligi pooled naistest täiesti alasti ringi jooksevad. Mulle lihtsalt ei meeldi. Never. Nope. Mul ei ole komplekse aga tehke mis tahate, ei meeldi. Jaa, saunas käin ka ujumisriiete või eraldi saunalinaga. Haa haa.

Igatahes.

Võtsin ennast kokku ja toksisin juutuubi otsingusse tantsukavasi, et kodus trenni teha. Silma jäid mingid megarasked bollywoodi tantsud ja hip-hop, mis no üldse ei kõneta. Ma vist ei oska juutuubis googeldada? Haha. Lõpuks leidsin aga hoopis aeroobikakava ning pikkuseks sel 30 minutit + venitusharjutused. Olen megarahul!

Eile oli esimene päeva katsetada ning läbisin edukalt 15 minutit kui keha täiesti läbi oli ning loobusin, sest pidin reedel (loe: täna) veel 3 tundi hobuseid paksus lumes pildistama. Hommikuks olid jalad piimhappest pungil ning sellist seljavalu pole mul ikka aastaid olnud, kui sedagi. Lõuna paiku kadus see pinge ära ning nüüd mõni hetk tagasi tegin sama kava tervenisti läbi (valetan, vahepealse 5 minutilise osa jätsin tõesti ära, sest ei jaksanud korraga) Venitusharjutused olid nii head ja ausalt öeldes ei ole peale 25 minutilist kava väga raske olla, va see selg! Järelikult ongi mu selg juba omadega nii nõrgaks jäänud, et tulebki ennast kokku võtta ja treenima hakata.

Soovitan kõigile mõnusat ja tõesti mõjusat aeroobikakava: SIIT!

Olen mõnda aega Instas silma peal hoidnud ühel üliägedalt Aussie naisel, kes teeb üksi/kaaslasega seda viimase aja poppi akrojoogat. Mulle peamiselt meeldivad tema pikad ja sisukad arutlused (loe: storyd) Instas ning muidugi need joogavõtted. Ta teeb neid minu arust niiii hästi ja loomulikult. Jah, minu arvates paljud liiga üle pushitud joogatajad näivad veidi võltsid välja. See-selleks. Mul on miskipärast tekkinud kange tahtmine ka ise akrojoogat proovida, sest see ei ole ainult lihtsalt lamamine, istumine ja rasedahäälitsuste tegemine. Ärge saage valesti aru, ma ei tee midagi maha ega muud säärast aga see puhisemine ja rahulik olemine ei ole lihtsalt mulle. Mulle meeldib kohe asja kallale asuda ja juba peapeal seista :D

Soovitan uurida Hannahi Instat - SIIT!
Ja Hannahi ja Pablo kodulehte - SIIT!

Minust ei ole saamas trenniguru ja tervisliku toitumisega on kuidas on :) Aga mulle hakkas see vahelduseks võin tubli olla teema meeldima :)

No comments: