27.2.18

Uus toode: orgaaniline deodorant


Otsustasin katsetada mõne uue tootega, millest loodan pikemas perspektiivis ka jäädavat kasutust edaspidi, sest need on pea igapäevased ja üsna olulised tooted ning mõjutavad ju üsna palju igapäevast elu. Alati saab ilma ja teistmoodi aga mina valisin seekord ökoloogilisema teekonna :) Olen aastate jooksul päris mitmeid erinevaid deodorante proovinud (kristall, tavapoodide tooted) kuid selle ideaalse leidmiseni jõudnud ei ole. Jätsin oma otsingud pooleli peale kristalldeodorandi proovimist. Konkreetne toode osutus tüütuks ja ei avalda mingitki kasu.

Eile jalutasin üle pika aga Biomarketisse Port Arturis ning uudistasin veidi deodorantide letti. Valik ei olnud väga suur (haha, olen vist tavapoodidega liiga ära harjunud vahepeal) aga valisin lõhna järgi välja Urtekrami aaloe vera rulldeodoka. Hinnaks kuus eurot.

Arvestades kui vähe ma tegelikult deodoranti (õnneks!) kasutama pean, ei kulu mul seda üldse palju ning pikemas perspektiivis ja eelkõige tervise arvelt on see igati okei summa. Täna olen päev otsa paksudes riietes ennast toas soojendanud ning vahepeal ringi toimetanud ning kasutasin deodokat ühe korra ning ei ole täheldanud mingit ebameeldivat lõhna - yay!

Eks näis kuidas toode nt soojemate ilmadega, tugevama tööga või mõnel üritusel mõjub :)

No comments: