27.2.18

Kaltsukaleiud


Pildid pole just parimad aga pildistasin üles oma viimase aja ostud Humanast ning mõtlesin üle piiiiiika aja säärase hilbupostituse teha :) Ma jumaldan kaltsukaid ja ema arvab, et mul on väga hea silm sääraste leidude osas. Mis kellelegi meeldib eks. Ma ei osta tavapoest pea kunagi kalleid riideid (va ühed 90 eurosed teksad) Ligi 90% mu riidekapist on pärit kaltsukast. Peamiselt pesu ja sokid tulevad uuena tavapoodidest. Jalanõud ostan samuti uuena ja neile võin kulutada vabalt ka üle 100 euro, sest jalanõude kvaliteet on sellises hinnaklassis ikka öö ja päev odavatest Takko toodetest nt.

Kaltsukad on mulle eluaeg meeldinud ning ma jumaldan seal surfamist. Üldjuhul ostan Humanast asju soodukate ajal aga viimati sattusin sinna uue kauba päeval ning leidsin hunniku toredaid ja vajalikke riideid. Mul on hetkel kapis üsna suur ikaldus riietele, sest enamusest olen välja kasvanud (loe: paksuks läinud, haha)

Kõik tooted siin postituses on hinnavahemikus 3-6 eurot. Täpselt ei mäleta mis oli millise hinnaga.

Kuigi talv on peaaegu läbi, siis jahedavõitu kevad (ja suvi, i hope not tho) alles ees ning kampsunid on veel teemas. Leidsin selle uueväärse Vero Moda täiesti juhuslikult. Mul polnud plaanis kampsikuid sorteerida aga see sama valge jäi silma. Imeilus puhas ja veidi lohvakas, teisalt istub kehas super kenasti ja on parajalt soe, samas õhuline, et kannatab vabalt ka suveõhtul selga visata.Kuna mu 90 eurosed Guessi teksad katki läksid ja küünelakiga üle said valatud asusin uute teksade otsingule. Musti on kaltsukast üsna keeruline leida. Aga olen aastatega sattunud fantastiliste Only teksade otsa ning ka seekord ei jäänud ma tühjade kätega ning leidsin juba ligi aasta otsa ihaletud lukuga pükste otsa. Lukuga all ääres. Võrrrratud teksad! 


Must öökulliga pusalaadne toode on tegelikult tutikas ost New Yorkerist. Aga oli sooduses ja mul oli ühe kostüümipeo tarbeks musta/valget tarvis. Kostüümikale ma sellega ei jõudnud ent kannan pea igapäevaselt tööl, linnas ja olen rahul. Materjal ei ole minu lemmikute seast aga talvisel ajal peab kenasti sooja ja see on suur pluss. See tuunika? on niiiiiii äge seljas, et täitsa lõpp kohe! Mul piisas ainult sekundiks ennast peeglist vaadata kui otsustasin, et see tuleb koju kaasa. Ootan juba soojemat aega, et saaksin selle ribadeks kanda. Pikad käised oleksid olnud 5+


Mul on pitsiga täielik armusuhe! Igalpool kus on pits, i must have it! Kaltsukates on palju pitsist tooteid või sellised kus mingi osa meenutab pitsi ent üldjuhul on lõiked, kujud sellised, mida ma never ever ei kannaks. Üliharva kui satun mõne supersobiv toote otsa ja seekord oli neid lausa kaks! Üks imearmas läbipaistev pluus, millega tahan raudselt mõne ägeda fotosessiooni teha. Seljas istub see nagu valatult!
Ja teine pike pluus, samuti pitsimustriga. Pilti tehes avastasin, et sinna sisse on pandud valge pluus, mis tegelikult on üldse erineva firma oma :D Arvasin, et ongi selline kahekihiline. Ent kuna ma läbipaistvaid asju ei kanna, siis mulle sobib ideaalselt. Suurus on tegelikult mingi XL ja pluus seal sees vabsee XXL aga sobib M kandjale ideaalselt :) Üldiselt ostan ma valgeid riideid harva, sest neid on raske puhtana hoida ent pitsiga tooted käivad seljas üldiselt harva, siis võib :)
Suvepluuse mul kapis põhimõtteliselt alles ei ole. Kõik ribadeks kantud. Maal elades kulub neid kahtlaselt palju. Hmm. Leidsin aga kaks superarmast pluusi, mis tegelikult ei ole absoluutselt minu tüüpi riided aga esimese puhul meeldib mulle värv ja teisel muster. Seljas olid ilusad ja mugavad. Ja soojadeks suveilmadeks ideaalsed.
Ui ui see muster on niiii armas! Ma kujutan ette ennast põllul maasikaid noppimas sellega :PRoosa kampsun ei ole samuti kaltsukaleid vaid hoopis supersoodukaga Takkost ostetud leid - 5 eurot. Seljas ülimugav ja kena, ühel juubelil juba kasutust leidnud (ja nüüd ideaalne tubaste fotosessioonide läbiviimiseks, sest on piisavalt veniv ja mugav)Ma olen jõõõhker jakijumaldaja! Aga neid ideaalselt sobivaid leian suhteliselt harva. Eelmisel aastal leidsin päris mitmeid, mis esmapilgul tundusid suurepärased aga pikapeale viisin ikka tagasi taaskasutusse. Mõned neist aga istuvad mul kapis ja ootavad kevadist/suvist ribadeks kandmist. Üks lemmikumaid on see pehmest kangast must jakk/pusa. Oi, seljas on see lihtsalt võrratu, veidi gootilik. Seljataga on tal armas kroogitud sabake ning rõhutab väga armsast pihaosa. Lisaks on ta kanga tõttu hästi mugav pildistamisi läbi viia.


Teine lemmikjakk on samuti pehmest kangast aga veidi klassikalisema välimusega. Seljas istub lihtsalt võrratult ning on samuti töötegemiseks mugav. Natukene meenutab ratsutamisjakki.Samuti tutikas leid Cropist, hinnaks kõigest 5 eurot. Üldiselt ostsin selle pluusi hetkeemotsiooni ajel ja plaanisin ühel peol kanda aga hetkel seisab kapis. Miks ostsin? Seal peal on terve hunnik siiami kasse! Mis te arvate kes sama särgi endale järgmisel päeval ostis? :D Mu ema!


Mulle meeldib see lause (ma ei tea kuskohast kuulnud olen) et proovi ka neid riideid poes mida muidu elusees selga ei paneks. Ja see kampsun on üks nendest riietest. Ma ei tea miks ma selle kabiini kaasa vedasin aga selga ma panin ja koju ka tõin. Ta on mugav, kergelt pidulik, stiilne, huvitav ja imelikul kombel minulik. Kevadeks perfektne!Viimased eeee...5-7 aastat ei ole ma vist ühtegi uut jopet, jakki, mantlit ostnud kalli hinna eest tavapoest. Kõik on tulnud kaltsukast. Isegi kvaliteetsed suusapüksid olen kaltsukast saanud ja need on maaelu juures talvel asendamatuks saanud. Kaltsukates on alati nii armsaid mantleid, iseasi kas mõõtu leian. Olen mõnda aega jahtinud militaarstiilis mantlit ent alati on probleem selles kas need on liiga suured, väikesed või juba kergelt topised. Selle halli sain ma vist 3 euroga. FAAAANTAST! Kanda saan seda vaid varakevadel, siis kui jaki alla enam pakse riideid ei peaks panema :D Ma olen oma S mõõdust veidi suuremaks veninud, seega paljud riided on seljas üsna piiripealselt. Kuna jakk on pm uueväärne, siis loodan sinna sisse veel mugavamalt mahtuda. Ja minu viimase aja lemmikleid number 1 - Only jope, 3 eurot. Uueväärne, täiesti super seisus ja puhas. Ja minu number! Praeguseks krõbetalveks liiga õhuke aga olen hakkama saanud, sest sõidan ju enamuse ajast autoga. Only firma tooteid on kaltsukates päris palju ja mina olen iga ostuga alati 100% rahul, ma jumaldan seda firmat, sest isegi teise ringina kaltsukasse jõudes on need tooted kvaliteetsed. Kahed teiseringi teksad Onlylt on mul juba 5 aastat kasutuses olnud.Pärast Humana tiiru hüppasin läbi ka Uuskasutuskeskusest ja mul vedas imearmsa käpikupaariga, kõigest 40 sendi eest. Täiesti uued ja super kenad!


No comments: