31.1.18

Uus fototuba kevadeks


Võtsin ennast täna kokku ning lõpetasin põhiosa uuest fototoast paika sättimisega. Pool põrandat on veel tarvis üle värvida, üks aknaruut ning kitarrid seljatagant nurgast kappi ära peita - tehtud! Mul läks selle toaga kokkuvõttes 2 nädalat aega, sest ma ei olnud üldse oma algsete ideedega rahul. Võtsin asja liiga kergekäeliselt aga tegelikult ei ole see nii lihtne. Jõuluasjadega on jube kerge tuba kaunistada, aga leida midagi sellist, mis sobiks sõbrapäevaks, sünnipäevaks, lihtsalt portreeks ja kevadisteks sessioonideks - keeruline! Lõpptulemus meeldib mulle aga kogu südamest, sest on minu maitsele ideaalilähedane. Veidi pitsi, massiivsust, samas minimalistlik, helge, soe...

Põrand on värvitud Eskaro Floor Aqua valge värviga. Läikiv. Olen väga rahul. Kallis purk aga hinda väärt. Tõmbasin otse vanale lauale, mis on kindlasti eelnevalt olnud lakitud aga aastatega piisavalt kulunud, seega värv haakus kenasti. Värvisin rulliga, et saaksin kergelt tõmbejäljed peale jätta, seega põrand ei ole ühtlaselt valge vaid siitsealt kumab vana põranda tooni läbi - jube äge! Kuna need põrandalauad ei lähe enam meile tulevikus kasutusse, siis julgesin üle võõbata. Nüüd aga kui õnnestub need remondi ajal tervelt üles võtta, saan neid nt uue stuudio juures kasutada :)

Unenäopüüdjad leidsin Pärnu lillepoest (Papiniidu keskuses) + sealt tellisin ka selle üliägeda talulilledest tehtud lillepärja. Õigupoolest küsisin müüjalt, kas nad saaksid mulle sellise teha ning paari päevaga oli töö imetoredasti valmis!

Väga palju asju värvisin lihtsalt valgeks :D Nt vana pruuni kohvri (mis ootab nüüd heledat roosimustriga sisu) ning ka aiapingi, mis oli enne rõve kollane aga ma ei jõudnud jõulude ajal võõpama hakata. Valgeks said ka aknaraamid, liistud, pingi taga olevad lauad. Hobune ootab oma järge :)

Oeh, võtab jälle ohkama, sest tõesti hea tunne on ise midagi valmis meisterdada ja seda koos klientidega läbi piltide nautida :)

1 comment:

Maigrit said...

Oeah, tahaks seal pildistada küll! Saaks ka oma blogisse imelise postituse!!