1.12.17

Šhopingupäev


Käisin ühel toredal reedel emaga pealinnas kaasas. Tema tegi tööasju, mina šhoppasin üle pika pika aja Ülemistel. Kahjuks jõulumuusikat ei lastud veel aga enam vähem oli juba kaunistusi väljas ning päeva peale tekkis ikka korralik ostlemismelu tervesse kaubamajja. Ma ju olin kohal juba kella 9st alates...

Mulle meeldib käia jõulumuusika saatel selle rahvamassiga poodides! Ma naudin ilusaid kaunistusi, jõulutemaatilisi tooteid ja lihtsalt maaelule vahelduse püüdmist. Seekord olid mul ka mõned konkreetsed ostusoovid, mida päriselt ka tarvis läks. Mõned ostud ka niisama, emotsiooni ajel ent leiavad 100% kasutust!

Minust on saanud Muumitoodete fänn! Ostsin esimese minikruusi ning varasemast olid mul ka kaks pisikest käterätti olemas. Seekord lootsin leida voodipesu, mida ka oli, ent liiga väikesed komplektid. Ostsin hoopis Haisulooma mustriga saunarätiku endale ja käterätid pesuruumi - yay! Soodukad olid ka :)

Eile saabus ka meie uhiuus diivan koos külmkapiga (musta värvi, wooo) Koju me neid veel ei too, sest siia ei mahu hetkel midagi peale ahjukivide ja jõulunurga :D Vahetult enne jõule tahaksime neid aga kindlasti juba siia. Ostsin selleks puhuks ka esimesed diivanipadja katted, mida hetkel kasutan aga jõulutoas. Sobivad imeliselt!


Lisaks Muumidele, hobustele, Skandinaavia stiilile olen ma paadunud kassikeste fänn! Ei tea miks :D Ühes imetoredas poes, kuhu tahan raudselt enne jõule veel korra jõuda, müüakse nii imearmsaid kassikeste või öökullide temaatilisi asju. Mina tulin sealt poest ära imearmsa kiisukäterätikuga, mida ei raatsi vist küll kasutada :D 


Olen juba mõnda aega tikutulega taga otsinud ka normaalse hinnaga normaalset ööriietust. Tudukaid noh. Ja leidsin ühe kassitemaatilise, ilmselgelt! Crazy catlady?


On tooted mida ma ostan ALATI kui ma mingil suurematsorti šhopingul käin ning selleks on sokid. Üleüldse, maal elamisega on minust saanud totaalne sokinautleja. Mulle meeldivad küll kindlad toonid ent viimasel ajal olen ma endale liigagi palju uusi variante ostnud. Rimist leidsin ma I Love Eco sokid, müstika, mida see firma ka ei tee :D Ma olen viimase kahe nädalaga ostnud ca 20 paari sokke. Whooh. Aga olgem ausad, sokke kulub maal elades ikka müstiliselt palju!


1 comment:

Nele said...

Kui mu mälu mind ei peta siis Pärnus Wendre poes oli Muumidega voodivarustust. Üldse kodutekstiilide mõttes tasub sinna vaadata.