6.12.17

Jõulutunne


See on nii irooniline kuidas nüüd, mil mul on tõeline ninnunännununnu jõulutunne sees kasvamas, ei ole mul võimalik seda kodus just nii välja elada (loe: ehtida) nagu ma sooviksin :D Õigemini, ma ei kurda, las kasvab! Kui see korraga välja prahvatab, siis oi, hoidke alt! Hetkel saan ennast välja elada jõulustuudios ja mandariinide söömisega. Umbes nädalakese pärast on jälle elu ilusam siin majas ning ahjubeebi valmis ja nagu lubatud, ka juba esimene pilbas ära köetud! Ootame seda hetkel peaaegu et rohkem kui jõuluvana saabumist :D

Uskumatu, et ma seda just mõtlesin...hehe...


Kes veel ei teadnud, siis Star FM laseb terve jõuluaja AINULT jõululaule! Minu masti raadiokanal. Ma tean vähemalt kolme inimest, kes selle kanali autos ka mängima jätab. Mina, mu sõbranna ja mu ema. Haha. Kes veel ei teadnud, siis kuulake kindlasti, nii nii hea vaheldus sellele muule soustile mis 24/7 raadiost tuleb :)

Tänavu ma tele-ekraanilt Home Alone'i ei jõudnudki vaadata ent olin seekord just kui alateadvuses sellega arvestanud ning ei broneerinud ennast 24ndal detsembril tööd tegema. Seega tõeline hommikust õhtuni teki all vedelemine, Üksinda Kodus osade vahtimine ja pitsa söömine on garanteeritud! Ma ausõna luban endale nüüd ühe sellise päeva.


Ostsin tänavu 3 uut valgusketti, sest vaatamata oma tõsisele pakendikeelule tundsin ma üle aastate suurt vajadust kodutunnet luua ja pesa punuda ning jõulud on minu lemmik aeg. Kõik ostud on muidugi läbi mõeldud ja kõik asjad leiavad ka kenasti kasutust. Kaks külma valgusega ketti läksid jõulutuppa ning uus, kõige pikem, sooja valgusega, õue. Minu ilusale valgele kardinale ei tehta enam jätkuketti ning pean kogu süsteemi välja vahetama. Ent saangi õue oma nüüd hoopis elutuppa tuua ja ei jõua ära oodata kui saan selle elutoa lae alla terve ühe seina jagu kenasti rippuma panna. Laelampi me detsembris enam ei kasuta :D


Eile õhtul sadas maha imeilus valge lumevaip ning täna käisime Muriga seda nautimas hommikuse jalutuskäiguga ning leidsime hobusekopli kõrvalt kahe hundi jäljed. Sellest aga teises postituses :)

No comments: