3.12.17

Imeilus esimene advent!


Jõulutuba on täies hoos, väikeste vahelesegamistega aga saame kenasti hakkama :) Kui lumi ka uuesti maad kataks, oleks kõik lihtsalt perfektne! Teen vist pildistamistega tänavu lausa rekordi! Täna oli aga esimene advent ning seda tähistasin koos emaga (nagu ka igal eelneval aastal) pisut teistmoodi. Broneerisime juba nädala keskel kaks kinopiletit - Pettsoni ja Finduse jõulud. Tegu oli küll filmiga (kass animeeritud) ent tõeliselt tore vaatamine oli! Niiiiiii naljakas oli kuulda suurel kinoekraanil Finduse nime ja kui ma õhtul koju tulles ühe rübliku vihmase ilmaga talli juurest leidsin, võtsin ta sülle ja tulime koos tuppa. Minu pisikene! :)

Peale kino läksime muidugi ka hotelli ette advendituld tooma. Jõudsime just sel hetkel kui kiriku poolt rongkäik tulemas oli. Korraldajad olid ilmaga arvestanud ning kõik käis üsna ruttu ja sujuvalt, Tuurit-Tuurit esines tantsuga ning saime väga ruttu ka mõlemasse laternasse tuled. Seekord pastorilt.


Ise hüppasin ruttu veel Kaubamajakast läbi, et veidi süüa koju tuua. Mul oli meeletu isu Reval kondiitri ekleeride järgi. Ometi väljusin ma poest koos söögile lisaks ka imearmsa Kanada kuusebeebiga. Sellest saab meie õuekuusk, mida siis üheltmaalt pügama peab :) Et saaks ka õues tuled külge panna! Ja kodupoole roolides kuulasin valju häälega Star FM jõululauludele kaasa röökida. Imeline esimene advent!


Ka tänavu teeme teistmoodi kingituste jaotamise ehk et kui eelmisel aastal pidi igaüks tooma kindla väärtusega unisex kingipaki, siis sel aastal võtsime loosi ning eesmärk on teha loosiga saadud isikule kingitus OMA kätega! Minule sattus inimene, kellele sobib ideaalselt ka see pisikene idee, mille leidsin juba mitu aastat tagasi Pinterestist. Aga tunnen, et järgmisel aastal tahaksin ma kõigile pakid teha. Mul on juba tänavu plaanitud iga pere paaridele teha sellised ühispakid, hästi lihtsad aga samas tarvilikud ja toredad detailid. Sest mina armastan kingitusi :) Ja veel rohkem armastan neid teha! 


Valge hirv on meie tänavune uus jõuluehe :) Lisaks ka ühele sädelevale läbipaistvale hirvele mille ostsin möödunud aastal. Sain vennanaise emalt ka ühe imeilusa nulust tehtud jõulupärja ning selle ma tahaksin kangesti välisukse külge panna aga ma ei tea millega. Ideid? Kas müüakse ilusaid kinnitusi, mida saabki 24/7 seal hoida ja ei pea ära võtma, et mingi auk ukse sisse jääks? Lihtsalt naela ju ka ukse külge ei lööks. Ukse kõrvale laudise külge saaks ju ka panna aga see tundub kuidagi naljakas, kui uks on kohe kõrval. Enda tehtud pärja kodumetsa kuuseokstest viin ma hobuste talliukse külge. Homme istutan veel väikese kuuse aeda ning panen talle esimese jõulukuuli ka külge! Ja ilmselt üritan ma kõik meie siiani varutud jõulukaunistused ära paigutada maja peale, mis siis, et elame vaid ühes nurgas :D

Oeh, ma armastan jõuluaega!


2 comments:

Reet said...

Pärja võib kinnitada uksele mõne ilusa kapinupu abil, ei pea konks olema.

Kris V said...

Hea idee!