27.11.17

Uue aasta lubadustega alustatud!


Ma sõin täna esimest korda hommikusööki, alates suvest! Aga see on teine teema :) Eile alustati meil ahju ladumisega ning ma sain meie magamistoas esimest korda põrandat pesta. Sebisin terve päev õues ja toas ringi ning koristasin ära köögi, eesruumi ja võtsin isegi pinadelt tolmu, mida oli ikka meeletult kogunenud. Koristasin ära ka talli ja hobused said samal ajal imelist päikest koplis nautida. Nad olid ikka nii perud, nagu kevad oleks :D Jõudsin isegi metsast kuuseoksi tuua (kasutan neid oksi mis on puude raiumisest maha pudenenud) ning valmistasin talli ja meie majale kaks pärga, küülikud said oma puuri külge pisikesed oksapuntrad! Aga pärgasi tuleb juurde teha :) Mul on nii tugev jõuluhullus peale sadanud, vaatamata sellele segasummale mis meil kodus on.

Täna vean esimesena tuppa samottkivid ning seejärel jätkan koristusega. Tarvis on kaks advendikalendrit ära pakkida (ise ostsin kingid ja ise pakin) ning veidi maja kaunistada. Olen ka totaalsel nimekirjade lainel ning ka need tuleks uuesti üle piiluda. No ma ei tea kuidas see tänavu nii suur on aga see jõulumaania on ikka totaalselt enda alla matmas.

Uh, täna tuleb mu isa sissesõiduteed veidi siluma ning tellisime veel 20 tonni killustikku, et katta ära aiavärava esine ja aida kõrval olev platsike, et jõulutoa külalised ja me ise ka muidugi, ei peaks enam mudas sumpama. Muu lappimine jääb juba kevadesse :) Oi, eramaa silt koos postkastiga tuleb ka maasse lüüa, muidu ei saa jõulukaardid ligi :)

Tuleb üks äärmiselt ilus ja tegus päev, sest noh, päike tuli ka välja!

2 comments:

herz said...

Mulle nii meeldib su postitusi lugeda. Toimetad nii palju viimasel ajal, kadetsusväärne lausa :) Motiveerib mind ka rohkem tegutsema ja blogima.

Kris V said...

Heheehehhee, mis mul vaesel maainimesel ikka muud üle jääb :D