19.11.17

Jõulutunne


Jõulutuba on juba kaks nädalat töös olnud ja tagasiside on äärmiselt positiivne, yay! Eelmise nädala sessioonid on kõik juba kenasti ka üle antud. Tänasega püüan lõpetada veel viimase paari päeva tööd ning ka buduaarisessioonid, mis said kolmapäeval imekaunis Kurgo Villa sviidis pildistatud. Kui ma eelmisel aastal samal ajal olin ennast juba ribadeks töödanud ja võitlesin stressiga, siis tänavu olen lasknud asjadel minna omas tempos ning tunnen ennast imeliselt! Muidugi on hommikuid mil ärkan väsinuna ning veedan päeva lihtsalt passides aga ka seda on vaja ning ma ei heida mitte midagi endale ka ette! Uuel aastal luban endale kindlamat graafikut ning märkisin isegi üles kindlad puhkuseperioodid, et teaksin juba varakult arvestada päris puhkamisega :)


Kirjutan vaikselt üles uue aasta plaane ning tahaksin alustada oma enda isikliku õnneprojektiga. Kirjutan sellest kindlasti ka lähemalt :) Olen seekord tublim ja panin kirja KÕIK endale meelepärased soovid ning toredad eesmärgid, nii pisikesed kui suured.


Ent praegu keskendun ma jõuludele! Mul on isegi väike (khm, pigem suur) nimekiri jõuluplaanidest, kuhu mahub ka õhtusöök sõpradele, jõululaada külastus, õhtusöök parima sõbrannaga + väike minispaa, heategevus jne. Küll aga on veel selle marumõnusa jõulutunde püsimisest puudu üks ilmatuma suur projekt: jõuluks ahi valmis! Ehk et täna on esimene päev mil me maja kütta ei saa ning homsest kestab see ühtepuhku kokku 2-3 nädalat. Mul on varutud küünlaid, pleede ja palju kosutavat rämpstoitu, et meie meeled erksana hoida :D Puhur ja elektriradikas saavad nüüd iga päev vatti ning magamiskotid on öiseks sõduriuinakuks (loe: jahedas toas magamine) valmis. Kusjuures selline põnev kogemus tekitab veel rohkem sooja jõulutunnet, sest me peame veel rohkem üksmeelel olema, rohkem üksteisega arvestama ning meis istub peidus sügav lootus, et kõik läheb kenasti ja korralikult ning jõuluõhtuks istume me oma uhiuue ahju kõrval soojas :)

Senikaua lasen ma ennast kaubanduskeskuste jõulumeeleolul kaasa vedada (kohe ülihea meelega!) ning otsin uusi põnevaid jõulutooteid (söödavaid, mmmm) ning pean plaani alustada esimese heategevusšhopinguga.

Keeping the holiday spirit rolling :)

2 comments:

Nele said...

Teie ahjuehitusele elan kaasa. Eriti kuna lasime hiljuti puupliiti remontida ning juba 3 päeva kütmata pliidi ja külma soemüüriga on üsna ebameeldiv.
Loodame, et ilmataat teid soosib ja temperatuuri plusspoolel hoiab kuni kütma saate :)

Kris V said...

Aitäh :) Ülejäänud majas juba väga külm ja ainult üks päev möödunud. Kile taga aga õnneks veel soe :D