5.11.17

Fotosessioonid kodus - jõulustuudio


Olen siiani ausalt öeldes täiesti sõnatu! Ma ei suuda uskuda, et jõulutuba millega alustasin augustikuus, on lõpuks valmis saanud ning üle ootuste ideaalne. Nii ideaalne, et ma reaalselt nutsin koos emaga kui see valmis sai täna! Jah, õed Härdad oleme :D

Ema tuli juba laupäeval meile appi. Ehitasime köögis kuid jõudsime õhtu lõpuks ka jõulutoas tuuletõkke ära tapeetida. Imekombel jäi tapeet seina ning kuivas kenasti ära. Pühapäeval pakkus ta uuesti appi tulla, et saaksime koos jõulutoale lõpuviimistluse teha ning mul oleks suur suur murekoorem jälle vähem. Ma olen nii tänulik! Oleksin üksi veel 3 päeva rabanud seal aga emal on nii palju häid ideid ja nobedad näpud - tehtud!

Ma olin nii õnnelik, et hakkasin nutma kui viimased esemed paika said. Ja ema muidugi ühines :D


Kuusepuu on tehis, selle soetasin eelmise aasta alguses Maxxximast ülihea hinna eest (oli vist 80 aga sain 50 euroga) Jõulukuulid ja tuled tänavu Magaziinist. Päkapikud on kõik juba varasemast. Üks lambanahk on Uus-Meremaalt, teine Eestist. Pleed on Bauhofist ja uus aiapink Hansapostist. Vankriratas ja madal puulaastudest korvike täiesti meie enda talust. Kelk ka (mille võõpasin mustaks!) Suur laastudest korv on aga Peremehe ema kingitus meile. Puudu on veel õiged kardinad.
 Olen iga detailiga niivõrd rahul, et ei leia ausalt öeldes ühtegi halba sõna! Mulle meeldib hubasus, toonid, kõik detailid. Kes soovib, saab pildile veel erinevaid detaile kaasata, mis seisavad mul kenasti kaadritaga korvis, nagis (mütsid, mänguasjad, mõned kaunistused) Õigus! Pildilt on veel puudu valge latern, väike latern, kingipakid + päris sisuga kingipakid lastele avamiseks :) Just nii! Tänavu saavad kõik lapsed ka päris pakikese kuuse all avada! See must aknaraam on leitud meie enda kodust. Neid oli 2 tükki aga ühel veel klaasid ees. Võõpasin saunasupiga musta tooni ja see on niiii maruvahva, et kui me kunagi tubades siseviimistlust teeme, siis tahan kindlasti seda ka niisama detailina kasutada! Sellised erinevad detailid annavad seekord võimaluse teha pilte erinevatest nurkadest ja erinevate taustadega. Ühtlasi mahutan ma seekord mugavalt pildile ka 10 inimest ilma, et peaksin kellegi varbaid hakkima või seina juurde töötlema :D


 Me nägime selle heleda seinaosaga maru palju vaeva! Muidugi on ülejäänud tuba siiski renoveerimisjärgus aga piltidele ei jää sellised asjad kindlasti paistma. Minu jaoks on jõuluaeg juba alanud, olen nii nii armastust ja heldimust täis laetud, et raske on ohjeldada. Järgmisest laupäevast lähevad tööle ka maja küljes olevad õuevalgustid ja imearmas keraamiline õueküünlahoidjast päkapikk. Frank Sinatra ja Buble jõulualbumid on mul juba mõnda aega playlistis uugamas, laupäevast alates, mil saabuvad esimesed pered, kõlavad nende laulud üle terve maja. Kui see lumi ka maha nüüd tuleks, kas või paariks päevaks, oleks kõik lihtsalt super :)
 

No comments: