22.10.17

Pildigalerii: Tegemised


Ostsin endale imeilusa uue 2018 aasta kalendermärkmiku. Sisu on lihtsalt vaimustavate piltide kaunistatud ja huvitava ülesehitusega ent kahjuks inglise keeles. Eks näis kui palju kuupäevalisi eksimisi mul sellega seoses tekib. Loodan, et mitte ühtegi aga harjumatu on küll :) Kui on üks asi milleta ma oma elu ette ei kujuta, on selleks just nimelt korralik ja mahukas märkmik! Nagu ema ütleb, pea ei ole prügikast :)


Käisime ükspäev vanaemal külas. Vanaemal olid laual kausis seenekujulised küpsised - võrratud! Ja nii vahva vaheldus klassikalistele maiustele. Tõesti maitsesid hästi!


Leidsin Bauhofist hullumajakampaania ajal kahe erineva mustriga tapeedirullid soodukate seast. Selle rulli hinnaks oli ainult 5.90. Halli tapeedi sain 2.90 eest! Esiti oli neid tarvis uue stuudioruumi tarbeks aga nüüd ilmnes, et muster jääb liiga intensiivne ning kasutan selle ära hoopis mujal, see jääb esiti saladuseks :)


Ma olengi vähe kassidest ümbritsetud, eksole! Maal on enda kassid + Gandalf ning linnas Põks koos Sabaga. Mu elu koosneb kassidest...


Viimaste aastatega olen õppinud armastama sauna! Tegevus, mida ma nii jõledalt lausa vihkasin. Mõtetu higistamine. Tegevus, millest on saanud üks armastatumaid ajaveetmise võimalusi hea seltskonnaga :) Unistame Peremehega meie enda isiklikust saunast, mille valmimine ei ole ka ehk enam väga kauge unistus! 


 Kui tööd on vaja teha, siis tuleb kõik asjad käiku lasta! Respiraator ütles üles ja ma ei tea milline mõte sundis mind kasutama sünnipäevakingiks saadud Norna salli. Täiesti napakas! Aga kusjuures, töötas imeliselt! :) Nüüd läks pessu ja edaspidi saab ikka õiget kasutust. Kaela soojendamiseks :)


Kassid on külmade saabudes nagu takjad sabas. Triips on õppinud minu lähedust hindama ja teinekord jälitab mind ka pesuruumi wc kõrvale. Ja siis valvab. Et ma veega alla ei läheks? :D


Õpin taasavastama jalutuskäike Mummiga (loe: Muri) Olen kohutavalt laisk, ajapuuduses ja väsinud olnud, et Mumm on pisut eemale jäänud. Peremees on õnneks "lapsehoidjana" ameti üle võtnud :)

No comments: