30.10.17

Jõululainetus on käes!


Panin paar päeva tagasi oma Facebooki ettevõtte lehele jõulunurga kuulutuse üles. Ja tänaseks on pea kõik novembri nädalavahetused kinni, lisaks ka 2 nv detsembris. Rohkem ei võta. Nädala sisse muidugi aegu veel leidub aga ka need on üsna piiratud. Uskumatult äge! Jõulunurgakene saab ka hoopis teistmoodi kujunduse/sisu tänavu. Palksein jääb, seda ma maha ei võtnud, hehe. Tänaseks on palk väljas, seinad puhtad (palki ma ei puhasta, jääb õrn ruuduline muster) Jäänud on veel tuuletõkke paigaldus otsaseina alumisele äärele + tapeet. Pink on tellitud, laternad leidsin Magaziinist ning kuusk on eelmisest aastast. Ostsin juurde ka mõned uued ehted, kingipakkidele paberit. Laternad on veel tulemata. Lambanahad, pleedid kõik kenasti kapis ootamas. Nii põnev! Sellised jõuluteemalised ettevalmistused on nii nii minu maitsele :)

Hoiame nüüd kuni kolmapäevani hinge kinni, et ka teeprobleemid saaksid lahenduse. Ja muidugi ka ahjuehitus, mis saab ilmselt pisut piinarikas olema ent esimeste broneeringute ajaks peaks meil juba mingi osa ehitatud olema. Seega puhurid ja radikas on töövalmis :)

Aga see kõik on nii teistmoodi, pikas perspektiivis õpime sellest kõigest iga päev. Jookseme aja ja kaine mõistusega võidu ning anname endast parima, et kõik laabuks nii nagu peab! Panin täna kirja KÕIK pisitööd, mille venimine on koletult kaua aega võtnud. Ja nii palju kui neid oli tundub, et saavad ka selle aasta sees kenasti tehtud. Mis tähendab, et esimest aastat maal elades võtame uue aasta vastu täidetud eesmärkidega ja rohkemgi veel. Ära ei taha sõnada aga teinekord usaldan oma sisetunnet ja süda on hetkel rahumeelel omadega :)

No comments: