15.9.17

Üks päev


Enne kui mu jutusoon otsa saab, sest ikkagi öö ja uneaeg on eksole, mõtlesin lihtsalt kirjutada. Niisama. Pildil jalutame kell 6 varahommikul Tolkuse rabas, et jäädvustada minu kalli väikevenna ja tema kaasa esimest beebiootust. Kujutate ette, minust saab tädi! TÄDI! Ma olen lihtsalt ekstaasis! Ja pildid tulid nunnud, sest nemad on nunnud ning mina megaõnnelik :)

Täna ei olnud ilm enamuse ajast meie poolt. Kui saime hoo sisse, hakkas sadama. Ometi jõudsime paar suuremat kuklas tiksunud tööd ära teha. Peremees leiutas vanadest suuskadest ja suurest euroalusest kelgu ning aitas mul põllult ühe silorulli talli transportida. Megalahe! Silo oli rullis kena kuiv ning loomadele maitses väga. Maapinnapoolne külg veidi hallitusetäpiline ent pealmine osa super ilus. Lõpuks ka midagi head :)

Me oleme mitmeid nädalaid hoogu võtnud, et pesuruumi laelauad ära värvida aga vabal päeval ei ole ilmad meie poolt olnud ning lauad ikka ootasid. Kiireks läheb juba, sest konditsioneerile on kaant tarvis aga mingit ajutist lahendust ei hakka leiutama. Lõpuks võtsime kätte, mõõtsime pesuruumi lae (üsna ruut) ning saagisime vajaliku koguse laudu valmis. Vihmaga pooleks võõpasin kõik lauad ka musta tooni saunasupiga üle - tulemus saab kindlasti üliäge olema! Nüüd on vaid ainult lakke kinnitamine, liistud, kondikaluuk (leidsin puust, võõpan selle ka üle) ning olemas!

Täna käidi ka meie metsa piilumas. Ja meie tegime seal all ühe toreda tiiru. Nende puude all ilmselt viimase, sest metsa varsti enam ei ole. Mina elan seda nüüd tükk aega sisimas üle aga saan hakkama, see on hetkel paratamatu plaan. Edasi saab lihtsalt hästi põnev olema, sest peagi saavad meist ka metsamajandajad :) Või noh, midagi sinnakanti...

Homme olen kutsutud Virtsu pildistama. Ajakirja Sensa tarbeks. Olen megapõnevil! Peagi kiman Tallinna poole, et koostöös Mallukaga jäädvustada üles imearmsad pisibeebid oma peredega. Tööalaselt on hea ja põnev, püüan vaikselt järjele jõuda, sest vahepeal on emotsionaalselt äärmiselt keeruline olnud.

Alustasin Grey Anatoomia algusest vaatamisega, sest noh, sügis! :)

No comments: