12.9.17

Elu!Siis kui sa lähed neljaks tunniks metsa seenele ja koju jõuad sellise jalaga. Ainsa leiuna pruuni laiguga sokk ning okkad saapas. Põdrakärbes? Lasin aga kätel käia ja kratsisin, sest sügelus oli nii meeletu. Nüüd istun, vaevan pead, kas minna EMOsse lolli mängima või ennetama!?

3 comments:

Kylli said...

See soovitus tuleb vist nõks hilja, aga tundub mingi hullem allergiline reaktsioon olema. Mina võtaks esmalt mingit allergiarohtu, ootaks veidi ja kui ei toimi, siis käiks EMOs ka ära. Allergiarohi võiks nii sügeluse kui paistetuse alla võtta. Üks võimalik (aga väheusutav) versioon veel: ega sa kogemata karuputke otsa koperdanud? See võtab läbi riiete ka, kui just kalipsoga pole.

Mell said...

Minul juhtus sama asi ja käisin emos igaksjuhuks,sest paistetus oli kohutav põlve peal. Sealt öeldi et midagi hullu ei ole,lihtsalt väga suur allergiline reaktsioon mõnele putukale(ilmselt sellised pisemad väiksemad kelle hammustus lähebki väga jubedalt paistetama) soovitati apteegist osta hydrocortisone salvi :)

Kris V said...

Kahjuks leidsin sahtlist ainult tühja Zyrteki ja allergiatabletti ei saanudki. Otsustasin, et ootan hommikuni, sest Ibumaks oli tuima valu taandanud. Hommikuks oli asi VEEL hullem ja kimasin emosse!