9.6.17

Hyggelik päev kodus

Nagu ka pealkirjast aru saada, siis veetsin täna ühe üsna hyggeliku päeva kodus ja osaliselt ka linnas :) Hommikul saatsin Peremehe tööle ja pugesin ise meie imearmsa uue tekikotiga teki alla raamatut lugema, mahla jooma ning võikusi nosima - ideaalne hommik! Noh, Peremees oleks võinud ka kaisus olla muidugi...
Teised kassid kadusid õue aga Sakiira kavatses minu läheduses terve päeva mööda saata ning otsis kohta kuhu kerra heita. Mul olid suured plaanid igasuguste õuetöödega ent peale loomadega tegelemist otsustasin hoopis toad võimalikult korda teha. Ma ei saa lihtsalt aru kuidas seda soga siia koguaeg tekib!? Korjasin kõik asjad mis vales kohas vedelesid kokku ja sättisin paika, otsisin praegust segasummat arvestades võimalikult püsivad paigad. Köögilauad said uued vakstud, nõud kenasti paika sätitud, kuivainete hoidik läbi vaadatud ja niivõrd hea tunne on kohe!

Lõunast sättisin ennast õue mustika-maasika võikusi sööma ja ühtäkki väsisin nii ära päikese käes istumisest, et tõin toast oma kaisupadja, fliisi ning kerisin rannatoolile teki alla kerra, et üks uinak teha. Vahepeal käis Äpu Valge kassi toidukausist krõbinaid nokkimas ning ühel hetkel ronis Sakiira mulle jalgade peale. Kui ma esimese suurema väsimuse üle magasin, ronisin meie uude võrkkiike viludasse ärkama. Imeline, lihtsalt imeline!

Ja ühtäkki kimasin ma oma uute Vagabondi nahast kingadega bussi peale, et vanemate ja töölt vabanenud Peremehega Grillfestivalile jalutada. Kali, juustupats, nuudlid krõbekanaga ning keerukartulid - elu on imeline!

Üks hirmus töin nädal veel ja alustan oma päris esimese puhkusega 3 aasta jooksul :)

No comments: