28.5.17

Olime lehes, ajalehes!


Olime lehes!
Mailis Ollino tegi pilti :)

Pärnu Postimees käis meie perest jälle lugu tegemas. Nii naljakas mõelda, et me oleme juba loomadega korduvalt lehes figureerinud (Maalehe eriväljaandes, PP, lisaks ka minu fotogaleriid) Näiteks meie vana aida fotot kasutatakse päris tihti Maalehes, Delfis. Sõbrad ja pere muudkui ootavad ja annavad teada, et vat kui tore! Vanaema on eriti siiralt õnnelik, et meid paberkandjal näha sai :) Seekordne lugu olevat olnud ilmumispäeva popim lugu. Eks see laenuteema ikka tõmba pilke. Pilt sai minu (ja teiste arvates) väga väga armas, me päriselt siiralt naerame, sest jõle imelik on fotograafina ise pildistatav olla ja see ajab kihistama :D Ma tean mida te mu kaamera ees kõik tunnete!

Kell on kohe kohe üks öösel. Õues on kottpime, sest pilves on. Kell neli öösel lubab vihma. Mul on ligi 800 fotot vaja ära töödelda, et homme saaksin uue laariga alustada. Lisandunud on veel 2 uut perefotosessiooni tulemust tänasest ning lähipäevil tegelen veel lisaks lasteaia lõpupidude jäädvustamisega. Seejärel läheme kaheks päevaks Peremehega spaasse ning hullumaja nädal tipneb ühe pulmapäeva ja 10 järjestikkuse fotosessiooniga Pärnus. Uuuh, oma tööd peab armastama, muidu ei jaksaks :) Aga vot, teen ja naudin ka!

Üle-eile öösel sain tervelt 4 tundi magada, sest tööd oli tarvis teha! Galerii ilmus Pärnu Postimehes ka :) Käisin ühe megaägeda firma avaüritust jäädvustamas. Maatöid jaksan ka teha. Hetkel väiksemalt ja rahulikumalt aga pole viga, sest varsti on päris puhkus ning siis olen kodus aktiivsem jälle. Kõige hullem ongi see kui nõudlus on nii suur (fototööd) aga ma ei jõua lihtsalt igalepoole ja igal ajal :( Õnneks kliendid juba teavad, et tuleb nobe olla ja oma soovitud aeg vähemalt 2-3 nädalat ette broneerida, kavalam on seda teha isegi kuu aega varem, sest näiteks juunikuu oli mai alguses juba 90% täis! Magus :)

Uued postitused ikka tulevad, järgemööda!

No comments: