10.4.17

Mina siin!


Ma ei ole kevadtööde alla mattunud - veel! :) Tegelikult olen kõike enda jaoks äärmiselt stabiilselt ja rahulikult serveerinud. Iga raske tööpäev/nädal mille maal mööda saadan, saab tänukingiks mõnusa äraolemise endale. Kas mõne pisikese maiuspala, külaskäigu või mõne muu südamele ja hingele sobiva toimingu näol. Olen äärmiselt rahul. Kui suudan samas taktis terve hooaja mööda saata, et siis talvek veidi rohkem puhata (talutöödest) oleks kõik viimasepeal. Ma tõesti tunnen, et oskan nüüd hingata, nautida ja olla. Kõige selle möllamise kõrval :) Aga anname ka aega, hooaeg pole veel päris pihta ju saanud alat, vahepeal tuleb jälle talv peale...


Täna oli esimest korda niivõrd soe õus, et võinuksin ainult pusaga ringi toimetada. Tuul see-eest vali ning paar tundi hiljem (õhtul) hakkas paduvihma sadama. Taevas värvus tumesiniseks, tuul möirgas ning majast kadus viimanegi soe õhk. Krauhti, oli ilusaks kuivanud maa kaetud suurte lompidega. Nüüd viskab ilmselt kõik puud ja põõsad lehte ning ajab konnad liikvele :)


Taimed läksid kõik ühtäkki suure hooga kasvama. Lumikellukesed on juba kortsus aga siniliiliad katavad mu maja lõunapoolset külge oma sinise värvusega. Rohi tundub kohe rohelisem. Eelmise aasta mulda ununenud küüslauk on kasvanud niivõrd pikaks ning sügisel emalt saadud lillesibulad kõik üles tulnud, mitte üks näljane mügri ei ole neid pintslisse pannud - vot, meie koostöö toimib :) 


Olen vaikselt alustanud ka fotohooajaga ning toimetan nüüd mitmel rindel jälle. Lisaks lõpetasin ka veebilehekoolituse (joomlapaberid on mul nüüd, hah) ning alustan peagi ka raamatupidamiskursusega. Blogimisplaanid on samuti nimekirjas ent esimest korda tundub, et ei jõuagi siia nii tihti kui plaanin. Vahepeal saabusid kured tagasi koju ning hakkasid nädal hiljem ka pesa uuesti üles ehitama. Nüüdseks on mamma juba rohkem kõhuli kui püsti. Täidan usinalt oma töögraafikut ning rõõmustan äärmiselt suure huvi üle minu teenuste/tööde vastu - wohoo! Ma pole ju veel talusessioonidega alustanudki :)

Teisalt, ega siis suured mured kuskile kadunud pole. Kohati tundub, et need 3-4 suuuuurt tööd mis tuleks kiiremas korras sel suvel ära teha, tekitavad meile juba eos tohutult palju murekohti. Selliseid mis panevad mõtlema, et midagi peaks ümber mõtlema. Aga ma ei hakka ennetama ning süvenema halbadesse mõtetesse ja võtan seda ikka sammhaaval nagu õppinud olen :)

Korjame kordamööda kassidelt puuke (Finduse rekord senimaani 3) ja planeerime ühte toredat spaapuhkust :) Sedasi see elu siin veereb!


No comments: