19.3.17

Hea tuju maraton

Koos päikesega saabub ka hea tuju maraton ehk et enesetunne on hommikust õhtuni viimasepeal, ei mõtle ajahätta jäämisest ning kõik tööd õnnestuvad 100% Paistab, et ma siiski olen väga tugevalt päikesest ja heast ilmast mõjutatav, d-vitamiini tarbimine või mitte, ilma päikeseta ei ole see õige :)

Meie sissesõidutee on esimest korda täiesti läbimatu. Või noh, neliveolise massinaga mis põhja peale kinni ei jää, saab vabalt hakkama ent meie Audi käis paranduses ja no ei riski enam seal mudas sumada. Nüüd saame lihtsalt palju jalutada Härraga :) 

Täna tegelesin loomadega ning saagisime/lõhkusime/ladusime puid + ehitusmaterjali. Õhtu lõpuks jõudsin isegi mõlema hobusega väikesed trennid teha ning saatsin enne pimenemist külla tulnud ema ja isa koos Muriga ära ehk et teine jalutuskäik veel otsa. Kanad said terve päev õues päikest nautida (vaatamata linnugripiohule ei suuda mina oma linde kuudis kinni hoida, see on lihtsalt piinamine) Lõunaks tegin kooki ja imehead kana ahjukartuliga. 

Toad on soojad, kassid on päevasest õuemaratonist läbi ja põõnavad diivanil. Mina õhetan külma välja ning Härra soojendab ennast arvuti ees. Oeh, mõelda vaid, nüüd on kevad saabumas ja selliseid ilusaid tegusaid päevi saab veel ja veel olema :)

Homme püüan oma aiamajandusest veidi blogida :)

No comments: