25.2.17

Täna ja eile


Ilm kinkis tänagi vaheldumisi päikest ja kohevat lumist tuisku. Tom läks tööle ja mina hakkasin aga tegutsema. Otsustasin enamuse päevast toas veeta, sest loomadki jäid oma asemetele, vaid uksed jätsin lahti, et värske õhk sisse pääseks. Kassid möllasid õues kuigi Triips ja Sakiira tulid iga natukese aja tagant ukse taha kössitama, et tuppa saada. Findus laamendas mööda hoovi ringi. Muri sai oma väikese jalutuse kuniks tuisk veel hullemaks läks ja tagasi tulime. Küll kukkus tema korduvalt lume all peidus oleva jää peal ja peaaegu oleksin isegi selili olnud.

Otsustasin toas aktiivsem olla. Mulda said sibulad, spinat, basiilik, kassidele näksimiseks muru. Koristasin. Küpsetasin kaneelirulle. Liha läks ahju. Tegelesin tööasjadega ning korrastasin arvemajandust. Ja juba ongi õhtu!

Eile käisin linnas vanemate juures EV aastapäeva tähistamas ja kõhtu täitmas, sest ega siis ema armu anna. Ta tegi lauale valmis: ahjuprae porgandite ja kartulitega, praetud sibulat, seenesalatit, riisisalatit, kass Arturi kooki, vaarakuid, karamelli-meresoola koogikesi, lihapirukaid. Kreisi :D Kõik maitses imeliselt! Õhtu lõpuks lugesin ära ühe suurepärase joogaraamatu ning panin ennast ühte joogatundi ka kirja. Kuskilt peab ju alustama :)

No comments: