24.5.16

Kes teeb see jõuab!


Paistab, et leidsin uue blogiteema millest aegajalt kirjutada. Nimekirjad ja ülestähendused töödest, mis saavad sooritatud. Seekord sai nimekirjast maha tõmmata järgmised tööd:

- 350 kuusebeebi kastmine
- põllu kastmine (Härra toimetas sukelpumba otse kaevu ning tänu sellele jäi pangedega vee vedamine ära, sealjuures saime esimest korda kaevu veest puhtaks)
- kanakuudi puhastus + väike laiendus, eesruumi sättisin veidi korda ja ehitasin neile tuhakasti suplemiseks (jäänud on veel eesruumi parandus ja kanadele mugavamaks muutmine) 
- kastsin kasvuhooned ära
- istutasin savipottidesse ja kahte väikesesse puust amplisse kollast potitomatit, asukohaks aida külg
- istutasin kompostihunnikusse kõik arbuusitaimed mis üles tulid ning paar üksikut potitomatit, piirasin võrkaiaga, et kanad kallale ei pääseks
- vedasin kanade aiast põhuhunnikud komposti ning nüüd ootan vaid tulemust

Kõik need tööd võtsid õhtuks võhma totaalselt välja. Vasaku jalg on väga šokis sellisest liikumisest ning kohati tekitab tunde nagu läheks kohe keskelt pooleks. Loodetavasti olen peagi vormis, sest kohe algab ju lasteaia lõpupidude maraton.

Paar päeva tagasi lõppes ka antibiootikumikuur, saan nüüd rahumeeli inimese moodi lühikeste riietega ringi käia. Tänasest siis ka punased õlad ja käsivarred aga ei midagi hullu. Jalad on ikka sama valged nagu kummitusel. Kõigele lisaks söötsin päev otsa sääski. Ja olen nüüd reaalselt pealaest jalataldadeni kuppudega kaetud. Vastikud nälkjad. Neid on meeletult!

Järgmiseks vabaks päevaks on planeeritud uued tööd. Nagu näiteks:

- põllu rohimine
- maasikate kaevamine
- peedi istutamine
- trimmerdamine
- suvekuuri puhketoa koristus
- traktorikuuri koristus

Millal aga vaba päeva oodata? Jumal seda teab! :)

No comments: