13.5.16

Kes teeb see jõuab


Eks kõik halvad asjad on ikka korraga kallal. See on juba tavaks saanud. Puugihammustuse koht ehk punane laik on hakanud koomale tõmbama ning sügeleb usinalt. Paraneb. Antibiootikum ei ole veel kõhtu segi keeranud aga mul pole sellega ka varem probleeme olnud. Kätesse on tekkinud kahtlane külmapistete laine (nagu siis kui nt käsi/jalg ära surevad ja veri "surisema" hakkab) Neljapäevasel tööpäeval (7 tunnine fotosessioon Valgeranna tallis) olin ca 30 minutit pildistanud kui parem käsi pealtpoolt jubedalt kipitama hakkas - sain põletuse! Edasi toimetasin kindad käes ent päike küttis ja kohutavalt valus oli. Mul oli muidugi ka kübar peas, ent ometigi suutsin korjata ikka päris korraliku punetuse ka näole. Lisaks kõigele on mul nogu, mandlid kergelt valusad ning pildistamise käigus ühte hobust veidi kanseldades suutsin endale ise peopessa küünega naha alla vajutada nii, et see koht on ka praegu valus. Püüa siis maal aktiivselt toimetada kui õues on kõrbepalavus viimased 2 nädalat, käsi valudes, päikese eest kaitseks pikad riided ja kübar ning kõigele lisaks sügeleb jalg, pea on paks otsas ja nina tilgub vett.

Sellele vaatamata olen olnud väga aktiivne. Pildistamised pildistamiste otsa, pilditöötlus ja kliendikohtumised. Täna jõudsin hommikul muruniitmise ette võtta, sõitsin lõunast emaga linna ning külastasime Pärnu taimelaata. Lootsin viirpuu leida ning see õnnestuski! 25 eurot ja ülivahva Eesti mees müüs (emal on telefonis info müüja kohta) Sain lisaks veel ilusa punase-valge kirju raudürdi amplis, mille maja külge riputasin. Viirpuu saab maja kõrvale nurka vana sireli asemel.

Tagasi maale jõudes niitsin veel viimase ajanurga ja sügasin mõnda aeg koerust. Lõpuks sain omadega tuppa. Plaan oli vähemalt kaks galeriid ära lõpetada ent uni võtab vaikselt võimust. Olen meeletult väsinud!

No comments: