14.5.16

Aeg lendab


Mul on hingel mitu blogipostitust ent aega nende lõpule viimiseks ei ole. Ilmselt lähiajal ei tule ka. Maikuu on täiesti kramplikult töid täis (ikka veel nauditav!) ning lugesin eile just Härrale ette oma järgmise nädala graafiku. Ise ka ei usu :P Ometi olen pisut juba järjele jõudnud ja seda tänu eilsele kehvale ilmale mis oli siiski nii kohutavalt rõõmustav samaaegselt.

Plaanide kohaselt pidin hommikut alustama Pärnu täikaga ent tundub, et oleme mõlemad Mormelariga vanad ja väetid, saaks vaid kauem magada :P Või noh, tegelikult lubas ju piisavalt kehvat ilma. Lõunast pidin ma täikalt otse Motohooaja avamist pildistama minema ent tugev vihm ei lubanud kaamerat kotist välja võtta ja nii lehvitasin ma tsiklirahvale esimest aastat Raekülas koos külarahvaga. Meil on seal igal aastal kogunemispunkt kus terve rongkäigu möödumisel muudkui ainult lehvitame ja naeratame, sest see üritus on tõeliselt äge ning kuna meil peres ju kaks tsiklimeest kes alati osalevad (isa ja vend) No ja nüüd ma plaanin ka ise lube tegema minna, sest tahaks just nimelt neil kahel üritusel ka ise tsikliga osaleda :D Vihma sadas kuid tublimad tegelased tulid ikka osalema - müts maha, te olete ägedad!

Peale rongkäiku ruttasime Härra ema 60nda aasta juubelile, sõime kõhud megapunni ning ajasime vahvasti juttu. Nägime Tysonit üle pika aja (keegi vajab kiirkorras dieeti!) Ning peagi viisin Härra koju, et ise teisele sünnipäevale edasi kimada. Oli ka seal tõeliselt tore ning veidi isegi kahju, et pidin varsti koju tagasi suunduma. Mõte oli õhtul paar galeriid valmis teha kuid uni rammis mind enne pikali ja ärkasin alles nüüd, hommikul.

Ilm on mõnusalt mahe ja värske! Eile jõudsin ma koos vihmaga võidu maha panna küüslaugu ja herned (3 sorti: Kelvedon Wonder, Aamisepp ja Herko) Pool kilomeetrit sai pandud. Teine peel tuleb juurde otsa, sest tahan hernest ikka nii, et sööme ennast suvega herneks. Aiapostitus tuleb!

Ehk jõuan täna vabaks korraldatud päeva lõpus oma paar postitust ette ära teha :)

No comments: