27.4.16

Varustus

Väike ülestähendus asjadest mida me hetkel vajame, et maal elades mugavalt tööd teha. Kuna sünnipäev on saabumas (kõigest kahe kuu pärast!) siis ka väike vihje neile kes külla tulevad (ja endale ka, sest juba küsitakse)

- kuvalda (hetkel kasutame naabrimehe oma ent isiklik oleks ikkagi mugavam)
- Fiskarsi kirves (minu unistus!)
- Fiskarsi reha ja labidas
- kastekann (üks on plastikust ja teine on lihtsalt pang millega vett vean)
- muruseemet
- kummikud (varuks peab alati olema)
- korralikud vett mitte läbilaskvad töökindad (ja teine paar lisaks)

Ega väga muud polegi. Enamjaolt kasutame vana kraami mis juba eelnevalt maja peal olid ent täna andis otsad paar nädalat kasutuses olnud reha. Muidugi sai ta ka vatti töödes milleks ilmselt ette nähtud ei olnud ent ka puhtalt riisumiseks oli ta kergelt öeldes sirge. Mnjh. Kirves on siiani isalt laenuks saadud ja vot sellest unistan ma juba eelmisest sügisest. Lootsin, et vanemad kingivad jõuludeks ent möödunud aastal tegime kingivabad jõulud :) Nüüd mainisin Härrale, et palun mulle üks kirves! Ta räägib aga oma labidast ja rehast mulle...No neid on ka tarvis aga kirves on armsam!

Kvaliteetseid töökindaid jahin küll taga. Olen nõus palju maksma, et saaksin kaks paari kindaid, mis ei laseks vett/niiskust läbi ja peaksid kenasti ka vastu. Kummikinnas ka ei lase niiskust läbi aga sõrmed hauduvad ikka karedaks. Käed on päris kehvas seisus ja ma pole veel maasikapeenardesse jõudnudki...

Igasuguseid asju on meil tarvis. Aiapostid tellisin Reiu tallist ja neile lähen varsti järgi. Lisaks on tarvis meetrist kvaliteetset aiavõrku ja majale Rootsi punast värvi ja valget. Rääkimata killustikust ja täitemullast. Igasuguseid asju on alati tarvis! :)

No comments: