19.3.16

Pisut tsivilisatsiooni sekka

Eile võitsin Facebooki teel ühe toreda auhinnalaua Pärnu stiilseimasse pubisse (ma eeldan, et pubi nimega) HOP. Oleme seal mitmeid kordi käinud ja ainult kiidame. Ka Härra sünnipäev sai seal peetud. Klienditeenindus on alati niivõrd vahva! Seekord õnnestus võidumehena külla minna. Härra ja sõbrad said õlut mekkida ja mina snäkilauda imetleda. Väga tore oli leida need paar tunnikest sotsialiseerumiseks.

Kaks ja pool tundi enne seda veetsin ma aega Pärnumaa RSK (ratsaspordiklubi) koosolekul, mis süstis mind energia ja inspiratsiooniga. Oli tõeliselt vahva koosviibimine ning naerda sai oi oi kui palju. Asjalik kaa olla. Ma olen viimasel ajal avastanud kui aktiivne ma taoliselt üritustel olen. Seekord mõtlesin, et isegi liiga aga teate kui vaimustav oli üle mitmete aastate vestelda maailmast, mis on minu elus nii tahaplaanile jäänud ja mida ma siiani südamest vaid kahetsenud olen, ent nüüd on mul see pisut nagu käega katsutav jälle. Ja ma ei taha lasta enam ühtegi võimalust käest! 

Täna alustasin päeva magusate plaanidega ning loodetavasti saime jutule. See oleks mulle ülioluline. Suured plaanid aga kindlasti ka mitte kergete killast. Eks näis. Pöidlad on pihus. Igatahes oli taaskord tore asju ajada ja targem välja paista.

Homme saab loodetavasti killukese ilusat ilma ning ohtralt mõnusat tööd teha. Tuul on küll kole krõbe ent päike on see-eest soe. Ilma selleta nina väga välja ei ajakski.

No comments: