13.3.16

Elu koos kassidega


Käisime vanaema ja emaga Onu Valduril külas ning tõin kaasa kaks imeilusat kaltsuvaipa. Tuleb välja, et Valduri elukaaslane meisterdab neid ise kangastelgedel. Tellida saab kaa (2 meetrise vaiba hind on ainult 25 eurot) Võtsin kohe kaks vaipa ja annan uue tellimuse suve alguses sisse. Koju jõudes vahetasin kohe eelmistega ära. Triipudega beezikas sai voodi kõrvale maha, kuni ukseni. Ja ei tea mis selle vaiba juures nii erilist on aga saba ja kõrvad ta kasvatas ehk Findus otsustas sellest endale kohe pesa teha :D Kui raske töö tehtud sai, puges ta mulle keset pilditöötlust sülle ja otsustas magama jääda. Äärmiselt mugav. Ja nii nad olid lõpuks kõik kolmekesi voodis. Igaüks eri suuns ja laiutades. Kassikarvadest ma ei räägi üldse...

Hetk tagasi käisin vaipa silumas. Jälle oli koopaks disainitud...

3 comments:

Anonymous said...

kas teil ei ole sellist kommet seal maapiirkonnas, et käiakse autoga koeraga jalutamas ja koer kalpsab diagonaalis üle kapsamaa nö? kuna meil aeda ei ole (veel) ja krunt on päris suur (aga ilmselt mitte piisavalt siiski), siis avaldus selline veider probleem. Ja päris mitu peremeest jooksutavad sedasi lahtiselt oma koera.

Kris V said...

Õnneks ei ole aasta jooksul täheldanud :) Üldse tundub siinkandis vähe loomi liikvel. Enamus majapidamistest on täidetud suuremate ja väiksemate koertega, kes kuni asfalteeni vabalt liiguvad ehk et ma usun, keegi ei julgekski oma koera kuskile lahti lasta. Isegi Muriga ei julge väga mõnest majapidamisest mööda minna.

Naabrite koerad käisid küll mõnda aega veel hoovis aga üks sai suvel Härra venna koeralt pureda ja peale seda pole neid väga enam näinud.

Ahjaa, kui Muri oli paar päeva juba meie juures elanud, sattusin meie sissesõiduteel peale ühe vanemale naisele, kes oma pisikese pitsuga jalutas. Mul oli Muri parasjagu rihma otsas. Olin esiti kuri, et mismoodi tullakse sedasi teiste maale jalutama aga samas, ma ei saa otseselt pahandada, sest meil pole kuskil veel eramaa silte. Igatahes teavitasin viisakalt, et ei soovita siin enam jalutada, sest meie maa ja koer teeb aegajalt lahtiseid tiire :D Ehmus ära ja lubas enam mitte tulla. Rohkem pole näinud kaa :P

KristiK. said...

No nii tore lugeda ja pilte vaadata :)