16.1.16

Õues on tunda kevadet!


Ma ei olegi kunagi öelnud, et ma normaalne olen aga õues on tunda kevadet! See linnulaul mis mind täna hommikul Murile hommikusööki viies saatis, oli kevadine! See õhk ja see lõhn mis õues praegu levivad on nii kevadeised, et hirmutav...Mulle tundub, just kui oleks sula. Udune taevas ja soe ilm. Või olen ma juba kevadest nii kinni haaranud, et kiirendan selle saabumist ilma soojemaks mõtlemisega :P No igatahes mõjub see positiivselt ja annab uues koguses vajalikku energiat.

Pliidi all põleb esimene sületäis puid ja Külaline magab elutoas oma und täis. Härra kaa. Eile käisime üle pika aja täiesti niisama linna peal söömas ja mehed noppisid paar õlut. Gothami teise hooaja viimane osa jäigi vaatamata. Koju jõudes olid toad juba maha jahtunud ja soe tekialune oli parim koht kuhu kiiresti põgeneda. Neli tundi hiljem ärkasin kuke kiremise peale - kell sai 5! Magasin edasi. Hommikul ärkasin pööningule kolinud rähni pärast. Eile kummitas ta mind põrandalaudade kriiksumise ja trelli moodi kopsimisega. Triips käis korra pööningul aga täna hommikul kõlasid igatahes üksikud kobinad veel. Peab ta sealt ülevalt minema peletama. Kassid istuvad minu ees laua peal ja vahivad läbi kardina linnupesal istuvaid linde. Õue ei viitsi keegi minna.

Pidin kanadele kiiresti söögi ette andma, et nad külalist üles ei ajaks. Hoiatasime, et hommikul vara võib kukk laulukooriga alustada aga õnneks ta piirdus vaid ühe pika roduga ja vaikis.

Täna on vaja linna tööle minna. Kaks tundi Swedbanki jõulupeol. Tuttav tiim juba :) Homme kaheks tunniks peresessioonid ning seejärel mitu päeva kodust kütmist ja katsetusi esimese leivateoga. Pikk plaan vaja paika panna, kuidas oma elu pakendivabamaks muuta ning pisut puhtamate toitudega edasi minna. Kilekotimajandus ajab viimasel ajal närvi nii mustaks :(

Ja siis on veel hunnik töötlemata pilte, mida kliendid juba ootavad. Ja nii see talveke siin möödub :)

No comments: