13.1.16

Kodumaised kingiideed

2015nda aasta jõulud olid meie peres kingitustevabad ning ausalt, see oli tõeliselt põnev kogemus ning äärmiselt värskendav. Kindlasti korraldame selliseid pühi veel ent sel aastal plaanin mina midagi magusamat :) Märksõnaks: Eelista Eestimaist! Panustan odavate hiinakate asemel kvaliteeti ja südamesooja. Iga kuu või vastavalt võimalusele soetan midagi ilusat ja head ning püüan aimata, milline toode mõnele pereliikmele meeldida võiks. Ma usun, et ka sünnipäevade puhul saab see traditsiooniks. Nii või naa meeldib meile ümbrikusse 20 või 50 eurot poetada, miks mitte soetada selle eest midagi ainulaadset ja imeilusat!? Muidugi, soe soovitus on kingisaajat piisavalt hästi tunda aga kui sellega jänni jääda, siis kinkekaart spaasse, erilisse söögikohta või mõni äge tegevus, lähevad samamoodi kodumaise kauba alla. Proovi kaa :) PS! Kingitused ei pea olema üldsegi 100 eurosed, kindlasti leidub ka taskukohasema hinnaga tooteid/teenuseid!

PS! Eelmine postitus on siin: Eelista Eestimaist

Minu viimase aja põnevad leiud:

Buyest OÜ - imekaunis voodipesud, lihtsalt sõnatuks võtab!


Aada - Imearmsad jõuluehted linasest kangast!


ILOS - No kus mu silmad enne olid! Üliägeda mustriga saapad ja need sobiksid mulle maale ja linna imeliselt! Valik oli ausalt öeldes nii suur, et kui kunagi soetamiseks läheb, siis mina küll valida ei oska. Veel ägedam muidugi kui soetaks kohe mitu paari :)


Muisa sussid - Viimati soetasin endale ilusad ruudulised sussid Maxxximast. Jõudsin neid kanda tervelt kuu aega, kuniks mõlemad suured varbad välja hakkasid piiluma. Nüüd kavatsen endale soetada sussid mis lasevad jalal hingata ja näevad nii maruilusad välja, et ei raatsi neid elusees kanda :P Vilt on üks mu lemmikmaterjale!


Piret Pilberg linased riided - Maale kolimisega olen hästi kriitiliselt hakanud vaatama oma garderoobi. Kuidagi patt on kanda kilest või jumal teab mis materjalist riideid ning tänavu saigi üheks suureks eesmärgiks oma riietumist veidi ümber sättida. Mulle väga meeldivad linased riided! Kui oled juba korra selga saanud, siis ei tahagi enam muud. Näiteks lambavillast kampsunid on vaieldamatult lemmikud ja neid on mul juba kaks. Lisaks, olen ma alati teadnud, et minu tulevane pulmakleit saab kindlasti just nii ainulaadne ja kaunis nagu Piret neid kleite teeb!


Puidust käekellad ja päikeseprillid - Mõlemaid olen alati endale ihaldanud ja kui ma mõnele teisele ei kingi, siis endale kindlasti! Härra kinkis mulle paar aastat tagasi jõuludeks kauni käekella, mida ma tõesti iga päev kandsin, kuniks rihm otsad andis. Ja teadupärast on uus rihm kallim kui käekell ise. Nüüd ta siis seisab mul sahtlis ja ootab, midagi...
Teisalt, oleks nii äge just selline puust käekell, looduslikum :)


No comments: