18.12.15

Minu ümber on JÕUL


Olen veel elus! Jõulumöll on kirjeldamatu! Mulle pole kunagi meeldinud pühade ajal tööd teha aga vot nüü kui ma olen fotograaf, naudin seda täielikult! Nii armas on jäädvustada perede jõulufotod või jäädvustada laste rühmapidudes nende siirast rõõmu jõuluvana saabudes. Tänavu on mustad jõulud aga minu südames helgib lumine tunne, sest minu ümber on nii palju rõõmsaid ja vahvaid peresi, pisikesi lapsi, kes imetlevad kogu seda jõulumöllu südamest ja see kingib ka mulle energiat. Ja õiget tunnet! Jah, olen rampväsinud, sest kaks nädalat jutti, ilma ühegi vaba päevata mitmekümnete erinevate perede ja sadade lastega kohtudes, väsitakse ikka ära. Aga ma naudin, südamest! Ja järgmisel kolmapäeval hakkan puhkama. Ja väikese puhkusega uude aastasse.

Muidugi ei ole ma saanud pea ühtegi jõulusoovi täita. Kõik jõulupärjad ja kaardid on tegemata, piparkookideni jõudsin vaid ühel korral. Ometi ma ei kurvasta, sest minu ümber on nii palju JÕULU! 

Eile maandusin peale tööd parimate sõbrannadega saunas ja vot SEE oli täielik lõõgastus! Parim seltskond, parimas kohas - saunas! Tõeline inspiratsioonilaeng :)

Ja homme saan ma pisut koristada. Ja see annab mulle kindlasti omakorda jõudu edasi rabada. Ja hommikul leidsin ma postkastist kaks imearmast pakikest! :)

No comments: