3.12.15

Meie esimesed jõulud maal!


Kuigi tänase päeva esialgsed plaanid läksid täiesti sassi ootamatu tööleminekuga (sellegipoolest oli väga vahva sedasi linna kiirustada ja üks väikene fototöö vahepalaks ampsata) jõudsin ma kõigega mis nimekirjas märgitud, ühelepoole. Ja nüüd tunnen ennast uhkelt! Närv on kaa sees. Homme on üks väga väga vahva aga küllaltki pikk päev kaamera küljes. Ent ometi saan samas nautida terve päeva jooksul lõbusate perede seltskonda ja jõulukaunistuste imetlemist :) Eks tulemusi saab kunagi Facebookis ja kodulehel ka näha. Pildistamine sooritatud kihutasin koju ja jõudsin isegi kaasa võetud nõud ära pesta. Musitasin Saba ja korjasin Härra uuesti auto peale. Käisime ostlemas. Soetasin endale imearmsa uksestopperi ja toreda pleedi, viimaseid kulub maamajas kuhjaga ära. Teisalt olid need mõeldud hoopis homsele fotosessioonile rekvisiitideks. Härra sai endale kaua igatsetud karvamütsi ja uue jope. Ta liitus nüüd Hipsterite maailmaga :D Ja sain loa osta talle huvitavama välimusega kampsuneid ja pusasi - jess! Paistab, et maaelu on mehe moemaailmaga midagi põnevat korda saatnud :P Ja Magaziin on üks imeline pood! Leidsime talle ideaalsed uued ja soojad tööpüksid. Valik oli kusjuures nii lai, et raske oli valida. Jõudsime veel Jyski kus ma sain ühe ebaviisaka ostlejaga pisut sõneleda ning juba suundusime tagasi kodu poole.

Kanad olid kenasti õrrele sättinud ja panin ööseks kuudi kinni. Õnneks on praegu nii soe väljas, et kuut sai mõnusalt tuulutust, ent samas oli ikka mõnus õhk neil. Toas hakkas mul kibekiire, sest nüüd tuli graafikust maha jäänud 5 tundi tagasi teha. Ahi ja pliit küdema (Härral on see juba käpas) ning kõhud täis söödud, hakkasin piparkooke küpsetama. Enne jõudsin veel rosina ja šokolaadimuffinid valmis teha. Piparkookide ootamise vahepeale suutsin veel kuusele uue jala alla sättida (Magaziinis oli väga tore tähekujuline ja musta värvi jalg 17 eurot) ning ehted külge riputada. Findus üritas mõned korrad ühte püüda aga keelamiste peale sai sama kiiresti aru. Rohkem vaeva ei näinud kuigi piilus salakavalalt kuuseokste vahelt :P Teised kassid pole õnneks huvi tundnud. Eks näis mida nad ööpimeduses korda võivad saata. Kuuske Findusega üksi terveks päevaks jätta ei julgeks ilmselt...

Mul on vähe ehteid. Vaid need mis ema juurest kaasa sai toodud ja need mis eelmiste omanike poolt siia jäid. Tulesi mul veel üldse pole ning just seetõttu sai seekord eriti lihtne kuuseke :) Ta on ka ühtlasi kõige rääbisem variant mida ma eales näinud olen. Sellepärast üldpilti kaa ei teinud. Aga ta on armas ja kallis, sest ikkagi meie esimeste jõulude esimene kuuseke! :)

2 comments:

mäemamma said...

Ma hoian pöialt, et Eestisse valged jõulud saabuksid! Siis saate teie ka oma armsas maakodus esimesed jõulud üksteist hange visates vastu võtta :-)
Ootan juba põnevusega lume pilte!
Ilusat detsembrikuud Sulle ja Su mehkale ja Teie õdusale pesale!

Kris V said...

Meie hoiame kaa! Praeguse seisuga on vaid tormid ja paduvihmad ja tundub, et lund näeme juunikuus :(

Aga aitäh soovide eest! :)