25.11.15

Olen tänulik!

Minu armas esimene jõulusessioon Mängulaas Mängutoas, Pärnus
Aitäh Liis ja Erkin ja vahvad põnnid :)

Minu üks suurimaid unistusi, teha südamest armastatud tööd kodus, mööda kodumaad ringi reisides ning uusi ja põnevaid inimesi kohates, sai tõeks selle aasta kevadel, mil registreerisin oma elu esimese ettevõtte OÜ Kristhelfoto. Alustasin tööd fotograafina. Minu armastatud hobist kasvas unelmate töökoht ja ma ei oska oma õnne kirjaldada! Minu tänusõnadest toetajatele, sõpradele ja uutele tuttavatele jääb alati väheks. Ma olen siiralt õnnelik! Ma teadsin alates esimesest päevast, mil tekkis idee hakata päris ametlikuks fotograafiks, et see ei saa üldse mitte lihtne olema. Pildistada ei ole lihtne, veel raskem on pakkuda sellega endale stabiilset sissetulekut arvestades, kui kirju on konkurentide ringkond. Ma võitlen pea iga päev erinevate ettevõtlust puudutavate küsimustega. Ent turule sisenedes teadsin ma üht: ma näen vaeva oma armastuse kallal! Ma tean, et need tulemused, see pinge ja vaev, on väärt seda kõike! Ma tahan pildistada ilusaid perekondi, lahedaid loomi, ägedat sporti, huvitavaid tooteid ja jäädvustada piltidele ainulaadseid pulmi. Ma tahan igast sessioonist seda erilist killukest ning pakkuda endast kõik mida oskan ja tean. Ja veel enam! Ma ei leia, et peaksin nii paljude võimaluste juures keskenduma vaid ühele sihtgrupile, sest ma alles uurin ja puurin ning avastan. Naudin erinevate valdkondade põnevaid killukesi ning eks peagi saab paika, kelle või mille juures rohkem püsima jään ehk avastan selle äratundmisrõõmu: vot nii ongi hea!

Tahan iga päevaga rohkem ja rohkem õppida ning pingutada, naerda ja rõõmu tunda, sest muudmoodi siin üha kurvemapoolses maailmas ei saa. Positiivne peab olema, juhtugu mis tahes! Fotosessioonid tunduvad teinekord ka endalegi natukene kõrvalisena, arvestades, mis meie ümber toimub. Ent ärge unustage, me peame kokku hoidma, looma positiivseid ja mälestusrikkaid emotsioone, sest need hetked toidavad meid ka kõige mustematel päevadel! Ja fotosessioonidel kohtame teinekord emotsioonidest tulvil pisaraid, tugevamatest tugevamaid kallistusi ja südantsoojendavamaid naeratusi... See ongi minu maailm!

Ja ma olen taaskord südamest tänulik kõikide mälestusrikaste võimaluste eest, veeta koos Teie hetkedega, Teie maailmas! Ükskõik kui raske meil ka ei oleks, ärge unustage olemast tänulikud! :)

Aitäh!

No comments: