11.11.15

Õhtuidüll

Finduse uus lemmikpoos magamisel. Ps! Minu kodune stiil :P

Härral on kaks vaba päeva ning tänase täitsime kodutöödega. Homme samuti pääsu ei ole. Ilmad läksid kaa pisut säravamaks. Varahommikul sõitsin Audru, et tuua 8 puudu olevat puistevilla kotti. Läksin meie väikese Audiga ning masin pakiti otsast lõpuni villa täis. Naerda sai. Autos oligi näha ainult mind. Aga sain hakkama. Härra laadis pakid kodus maha ning läks uuesti magama. Mina tegin Muriga korraliku jalutuskäigu küla vahel. Ta oli nii närviline ja vaatas koguaeg keskuse suunas.

Härra isa tuli pliiti üle kaema ning tegime esimese lõkke. Mm, toas oli juba sellest pisikesest tulest hoopis mõnusam. Kassid möllasid juba õues kui me lõpuks pööningule riisuma jõudsime. Kraapisime kogu soga kokku ja tassisime pangedega lõkkesse. Koristasin veel igalpool vedelevad asjad kokku ja palju läks lihtsalt tulle. Mehed paigutasid puistevilla (täpsemini tselluvilla) juurdeehitusele (pööningule) ära ning sellega sai lõpuks korda. Nüüd ootame reedet, siis saabub meie välislaudis ja loodetavasti saame nädalavahetusega ka sellega ühelepoole.

Järgmisel nädalavahetusel tuuakse väike kopp ning hoovis läheb kaevamiseks. Saame vee majja! Cant wait :)

Õues on jahedam ja toas annab kohe tunda. Vahepeal oli võimatu kodus üldse normaalsel ajal viibida, pidevalt oli tööasjadega linnas sehkendamist ja mida kõike veel. Polnud isegi aega ahju kütta ja nõudepesu käis linnas (nõud pappkasti ja kaasa) Nüüd on toad korras ja majasisesed tegemised enam vähem järjel, saab rahulikult ka õues tegutseda. Täna saigi koera aedik korda, riisutud ja kuivatatud ehk katsin pea kogu pinnase liivaga, sh kõik augud, mis vihmaga mõnusalt vesiseks läksid. Koristasime prügi ja homme saavad kõik ohtlikud jäätmed oma kohale viidud. Päris õõvastav on koristada teiste inimeste tekitatud soga, mis on aastakümneid!!! lihtsalt kuskil nurgas vedelenud :(

Nüüd oleme teki all soojas, Findus magab minu ja sülearvuti vahel ning uni poeb ka mulle silma. Mõtlen koguaeg jõuludest... Ja mandariinidest mis teises toas laua peal lõhnavad aga mul ei ole südant, et väikes karvapall sülest ära tõsta. Ja Härra on nii armsasti teki sees soojas.

Homseni :)

No comments: