15.10.15

Täna olin tubli!


Kehva kvaliteediga telefonipildid, sest kaamerat pole aega kaasa tassida. Esimesel tegid kanad  koos kukega lõunauinakt, kohe Kitu kõrval. Kõik tundsid ennast hästi, mõnulesid päikese käes. Kuni tuli üks ulakas Findus ja ajas kõik laiali. Et siis ise kuskile puuriitade vahele ära kaduda...


Ja teisel pildil on minu tänane töö. Eks asi sai alguse sellest, et mulle meeldib põhimõte: kõik tööd kevadeks valmis! Siis ei pea kevadel hakkama pooleli jäänud tööde lõpule viimisega vaid saab uusi ja huvitavaid projekte ette võtta. Mul ei olnud üldse plaanis tänavu kasvuhoone remonti ette võtta aga kuidagi poolmuidu leidsin ennast mõõtmas ja saagimas ning vedasin naelakarbi kaasa. Nii said suurde kasvuhoonesse täiesti uued tugilauad. Peaaegu sirgelt isegi! Ja olen ülimega rahul! Lisaks vedasin möödunud aastate musta mulla/sõnniku segu peale ära. Nüüd veel ainult läbi kaevata ja ongi valmis! Talveks kisun tõenäoliselt katkised kiled samuti maha, need jäävad tõesti kevadeks, sest talvel ei pruugi nad vastu panna. Õnneks on vaid üksikud kohad kile all. Jipikajee, tunne on hea!

Remont venib veidi. Loodetavasti kõik laheneb. Ei saanud me koppa ega veetoru (pool on endal kodus olemas) ning ka ukse ja akna saame järgmisel nädalal. Õnneks on ilmad ulmeliselt soojad olnud ja toas sellevõrra mõnusam. Nüüd saab isegi ainult ahju küttes kraadid 20 kanti. Aga eks lõpp hea, kõik hea - need tööd tegemata ei jää!

No comments: