23.8.15

Ajaviiteks


Teadsin, et nii läheb ent töö vajas tegemist ja nüüd olengi üle aasta pisut tõbisevõitu. Korralik nohu ei sobi kuumade augustikuuilmadega kohe üldse mitte. Puupakutaoline peanupp mõjub tõeliselt väsitavalt ja nii seisavad kõik vajalikud tööd paar päeva. Naat saab ajas pilkavalt vohada. Oodaku ainult! Eelnevalt sai nii fotorindel kui talus ikka korralikult rabatud: fotosessioonid linnas, pulmapäev Tallinnas, saagikorje põllult ja kasvuhoonest, ehitusele vajalikud abitööd, sada muud pisiasja. Ometi olen just kui alguses tagasi. Ehitusest jääb alati nii palju üleliigset kraami, tunnen kuidas pakendi ja kile ja kõiksugu pealtnäha tarbetute esemete vastane vimm ainult süveneb. Ent olen positiivne (ka vaatamata saabunud üleväsimushaigusele) sest teate kui imekaunid on augustikuu hommikud kuldkollase päikesega ning jaheda sügisõhuga? Või kui maagiline on lausvaikus õhtupoolikutel, mil juba varem päike looja läheb? See on kirjeldamatu!

Pealekauba, olen täielikult sügise ja talve ootuses! Teate ju küll mind :) Esimesed Pinteresti jõuluideed salvestatud, sest unistus oma kodu jõuluhõngu loomisest on ju nüüd vaid kuude küsimus! Oi, see saab puhas maagia olema. See tunne, luua jõuluhõngu oma kodus, oma ideede ja soovide järgi. Vaene Härra! Oi, nüüd mul tuli Pinteresti isu peale...

Luban varsti postitust meie ehitustööde käigust, aiamajandusest ja kõigest muust :)

PS! Kavandasin uut blogipäist tükimat aega. Pisikene haigusvimm ja voodireziim pooleks päevaks aitasid selle valmimisele kenasti kaasa!

2 comments:

Eliise said...

Just vaatasin, et nii vahva uus blogipäis!

herz said...

Mina ka märkasin uut päist, nii armas. Ja oh ma tean seda Pinteresti maagiat. Mul on pool arvutit ideid täis :))